İstanbul sultangazi gigafiber

İstanbul sultangazi uğurmumcu mahallesinde gigafiber çalışması olacakmı olursa nezaman

Kaç gündür 50.yıl mahallesi için soruyorum dönen yok hocam.

Merhaba @Freeman, bulunmuş olduğunuz bölge planlı iş listemiz arasında yer alıyor. Planlama ekibinizi bölgemize ilettim. Net bir geri dönüş aldığım zaman sizinle iletişime geçeceğim.

3 Beğeni

Burdan da paylaşır mısınız? Birde özelden size bir sorunumu yazdım cevap verirseniz sevinirim

Özel mesaj üzerinden size cevap verdim @Serhatd. Tüm sürecinizi takip etmeye çalışıp size yardımcı olmaya devam edeceğim.

Sultangazi(Cebeci) için erteleme vs olduğunu söyleyenler var durumda bir değişiklik yoktur umarım.

@Heros, konu hakkında net bir bilgim yok. bir bilgiye ulaşırsam size dönüş yapacağım.

1 Beğeni

Hala bilgi yok mu? 20 karakter

Sultangazi’nin bazı bölgelerinde çalışmalarımıza başladık. Şu an için net bir bilgi veremiyoruz ancak gelişme olması durumunda sizleri haberdar edeceğiz.

1 Beğeni

Uğurmumcu mahallesinde çalışmalar başladı mı?

Planlı iş listemiz arasında yer alıyor ancak şu an için bir çalışma yapılıyor mu bunu bilemiyorum. İçeride durumu sorgulayayım. Gelişme olursa size bilgi veririm.

Uğurmumcu mahallesi ile ilgili gelişme oldu mu? Tahmini bir tarih verebilirseniz çok iyi olur.

Arkadaşlarımdan konu hakkında net bir bilgi alamadım. Bir gelişme olması durumunda sizinle iletişime geçerek bilgi verebiliriz.

1 Beğeni

Sultangaziyle ilgili gelişmeler varmı @EFG

2 Beğeni