İstanbul Gaziosmanpaşa Gigafiber ne zaman aktif olacak?

2 ay önce apartmanıma gigafiber kutusu takıldı baktığımda iste kutuya gelen kablo sokağa doğru gidiyor yani bir bağlantı var fakat sorgulama yaptığımda halen normal fiber var olarak gözüküyor. Aktivasyon süreci kimi yer için birkaç gün sürerken kimi yer için mesela benim bölgem aylar sürebiliyor. Ne zaman aktif edilir süreç ne zaman sona erecektir bunun hakkında bilgi verebilecek birisi var mı?
Gaziosmanpaşa merkez mah

Bilgi verebilecek birisi yok mu

gaziosmanpaşada Hangi mahalledesin

merkez mah (20 karakter)

Ne yazık ki kesin tarih bilgisi verilememektedir ancak ekipler en hızlı şekilde aktivasyonu sağlamak için çalışıyor emin olabilirsiniz.

Sana yine binaya kadar kabloyu getirmişler. Yıldırım mahallesi 2021 yılında proje kapsamında yıl sonuna doğru dediler ama hareket yok. @Baran bu yıl içerisinde hala proje kapsamında olup olmadığımızı öğrenebilir miyim acaba Yıldırım Mah. Başak Sokak

1 Beğeni

Binaya getirdiler de aktif etmediler ki apartmana girince kutuyu görüyorum ama nafile sadece görüntü var her gün gidip sorgulama yapıyorum her gün aynı beklenti hadi bakalım 1000 çıkacak mı… yok

Yıldırım da yiğenim var bazı bölgelerde aktif oldu onlarda aktif şuanda

Muhtemelen 1 ay içinde hallolur hayırlı olsun şimdiden

bekliyoruz bakalım beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok maalesef. Bu kadar insan bir websitesi istiyor şurada çalışmalar sürüyor yapılan işlem şu şu aşamada vs bölge bölge gösterecek ama nedense yapmamak için ellerinden geleni yapıyorlar

Adamlar bütün parayı altyapı çalışmasına bastı site yaptıracak para kalmamıştır belki :slight_smile:

Öyle bir durum değil rekabet açısından planların direkt olarak yayınlanması uygun değil :slightly_smiling_face:

Hangi sokakta oturuyor acaba öğrenebilirsem bana olan uzaklığı hesaplayacağım :grinning:

havuzlu (20 karakter)

Merhabalar, GİGAFİBER hizmetimiz için net bir süre bilgisi ne yazık ki veremiyoruz. Altyapımızı genişletirken kutuyu eklesek, kabloları çeksek bile almamız gereken izinler ve uymamız gereken prosedürler var. Bu sebeple kullanıcılarımızı beklenti içerisine sokmamak için süre bilgisi veremiyoruz :frowning:

Ben işin esprisindeyim tabi ki şirket politikası gereği açıklamak uygun görülmeyebilir ama verilen hizmet insanı heyecanlandırıyor açıkçası