İstanbul / Bayrampaşa Bölgesi GigaFiber Süreci

Selamlar @alperenatici , yukarıda @jacobianmatrix konu sahibi olan arkadaşta belirttiği gibi iletişimde kalmak ve gelişmeleri birbirimize aktarmak için yazıyoruz. Ayrıca aracımız konuyu dağıtmak değil lakin ne vardır ki bizler aynı yerde oturmaktayız. Tabiki arkadaş eğer rahatsızlığını dile getirirse imkan varsa mesajları silebilirim ve yazmayız. Alt yapı sorgusunda gigafiber 1000 mbps çıkıyor zaten. Geçen hafta başı ben ve @Smony destek kaydı üzerinden geçiş için iletişime geçtik. Diğer arkadaşlarda aynı şekilde onlar sonraki günlerde destek kaydı oluşturup geçiş talebinde bulundu. Ancak aramızdan sadece 1 kişiye geri dönüş yapıldı ve randevu verilmiş. Geri kalan bizlerin ise bilgisi dahi yok. Ne var ki bana yoğunluk var sırayla arıyorlar denildi fakat o şanslı olan arkadaş bizden sonra başvurmasına rağmen randevuyu kaptı ne mutlu ona. Biz sadece haber beklemekteyiz.

@jacobianmatrix eğer konuyu dağıttıysam kusura bakma ben hem başlığa hemde cevabına istinaden ve sorunumuz ortak iletişim de olalım diye yazdım.

1 Beğeni

Biliyorsunuz ki özel mesaj üzerinden görüşmemize istinaden sizin için ekiplerle iletişime geçtim. Yakın zamanda da bir destek kaydı oluşturduğunuzu görüyorum. Kayıt üzerinden de en kısa sürede randevu oluşturulacağı bilgisi iletilmiş. En kısa sürede GigaFiber deneyimini yaşamanız dileğiyle :heart_hands:

Destek kaydıma cevap olarak iletişime geçilecek yada şu şu numaralardan aranıp randevu verilecek denildi. Sizin ile özel mesaj üzerinden görüşmelerimizde en koşa süre tamamlanır vs denilmişti. Başka bir Bilgi yok maalesef. Yinede çabalarınız için teşekkürler. Biliyoruz kesin süre yada tahmini süre verilemiyor lakin kodlanmak yada yadırgamak değil ama sırayla aranacaksınız derken benden önce başvuru yapan arkadaş aranıp tarih verilmesi bizlere ise bilgi dahi verilmemesi sadece yoğunluk denmesi.

3 Beğeni

Ekip gelip kurulum sağladı mı?