iş emri iptali

merhaba iyi günler. TurkNet aboneliği iptali için 01.05.2024 tarihinde iptal başvurusunda bulundum iptal edildi mesajı aldım. Modemi de iade ettim. Fakat farklı bir internet sağlayıcısıyla şuan işlem yapamıyorum. İşemri gözüktüğünü iptal edilmesi gerektiğini söylüyorlar. Aboneliğim iptal edildi fakat açık işemri var. online işlemlerden talepte bulunmaya çalıştım asla talep oluşturamadım. müşteri hizmetlerine asla bağlanamadım abonelik numaramı girdiğimde telefon defalarca suratıma kapandı. Türk telekomla da görüştüm TurkNet tarafından yapılması gerekiyor cevabı aldım. Ayrıca Türknetin internet sitesinden adreste altyapı sorguladığımda da devam eden başvuru bulunduğundan işlem yapılamayacağı uyarısı alıyorum. E devlet üzerinden kontrol ettiğimde de kullanmadığım bir numara görüntüledim. Onu sorduğumda o da iptal edildi diye bir cevap aldım. 15 gündür internetim olmadığı için ciddi mağduriyet yaşıyorum. Daha önce bu sorunla alakalı forumda yazan bir kaç arkadaşa Eren isimli bir uzman yardımcı olmuş ve sorun çözülmüş. Aynı yardım ve desteği ben de bekliyorum. Abone no: 26***
İvedilikle sorunumun çözülmesini istiyordum. Bir insan 20 gün boyunca süründürülmez.

Merhaba @ibrahimbariskan , kontrol ettiğimde hizmet 02/05/2024 tarihinde iptal edilmiş. Konu ile ilgili 75303357 numaralı destek kaydınızı oluşturdum. Ekibimiz en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecek.