İpv6 yi ne zaman Test etmeye başlayacağız

Yani cgn havuzundan olduğunu düşünmüyorum. Bende çalışıyor vowifi.

vodafone olması şart mı hiç denemedim mobil wifi ile vodafone yok maalesef

VO-WIFI de sorun yasayan arkadaslar modemlerinde SPI firewall kapatip FullCone NAT aktif edip tekrar denesinler bakalim ne olacak.

Bizim mahallede operatörler zayıf evdeyken sürekli bu şekilde kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Ip 100 le başlıyor sanırım ip ile alakalı bir durum degil

Sanırım yeni test kullanıcısı alımına kapandı. Statik IP kullanan bir aboneniniz olarak beni de ekleyebilirsiniz gerekmesi halinde. İyi çalışmalar.

ipv6 satürasyon sorunu düzelmeyince geleceğini sanmıyorum sabırsızız ama başka çare yok bekliyecez

bunu da denedim değişen bi durum olmadı şuan internet kullanımı çok fazla müsait bi zamanda modemi yeniden başlatacağım sonuç olursa yazarım
edit: değişiklik olmadı mümkün olan en kısa zamanda aktif VoWifi kullanan cihaz ile deneyeceğim.

1 Beğeni

merhaba,
sabit ip hizmeti alıyorum. ipv6 bende denemek isterim.
modemim asus dsl-ac68u
nerden nasıl başvurabilirim?
TurkNet Online İşlem Merkezi’ den başvurmamız mı gerekiyor?

Başvurular bitti kardeşim

1 Beğeni

evet arkadaşlar ipv6 test ediliyor belli bir kullanıcı denemeye alındı iyi güzel ama mantıken belli bir bölgedekilermi teste alındı yoksa tüm Türkiyede her bölgede müşteriler için mi yapıldı örnek ben Sorgun/Yozgatta yım bu bölgede çokta TurkNet müşterisi olacağını sanmıyorum bu bölgede nasıl iyimi olacak kim bilebilir

Çok istiyordum test sürecine katılmayı. Ancak alperenatici saolsun beni eklememiş halbuki ilk konu açıldığında kendisine özel mesaj attım eklenilmesi için. Bu konuda ipv6 konusunda test sürecine dahil olup Turknette deneyimlerimi paylaşmak isterdim. Sağlık olsun artık.

1 Beğeni

Merhaba, belki bir şans verirsiniz diye yazmak istedim. Abone no: 1225097. teşekkürler

Testlere ben alındım modem buluşuyor ama sitelerde gözükmüyor ipv6. Sırf ipv6 için yeni modem alacağım.

Modemden olduğu kanısına nasıl vardınız?

Aynı modemi kullanan 3 kişi buldum hiçbirinde çalışmıyordu 1 tanesi yeni modem aldı çalıştı.

Anladım şu yüzden sordum.

Bende sadece 1 kez başarılı bir şekilde ipv6 ile internete çıktım o yüzden sordum ve modemlik olduğunu düşünmüyorum

Türk.net ten emre bey aradı 2 saat baktık birlikte ne yaptıysak olmadı. Modemden olduğu kesinleşti bende.

alınca ilk size yazacağım . siz 1 kez geçmişsiniz ben hiç geçemedim :smiley:

Bana sizi listeye ekledik diye dönüş oldu ama ne mail geldi ne ipv6 tanımlandı :confused:

güzel haberini bekliyorum o zaman :smiley: