İpv6 vmg3312 b10b

Modemde ipv6 adresini görüyorsan pcde ethernet ile wifiyi güncelle bu arada zxyelden son sürümü yükleyip dene

Maalesef hepsini yaptım ama olmadı aygıt yöneticisinden güncellemelere baktım her şey güncel ,yapanların sürümlerine baktım 6 yazıyordu şimdi 6ya indirdim ayarları yeniden yaptım ama hala olmuyor

@tnetwork + @moderators

1 Beğeni

Modem ip almış farkındaysan modemi yeniden başlat onun haricinde kullanacağın cihazları resetle pcde kullanacaksan sürücülerini güncelle

Hocam zaten ıpv6 aldığımı söylemiştim, bilgisayardan isteğe bağlı sürücüler vardı onları güncelledim. Telefondan da denedim olmadı

Sad Cry GIF by SpongeBob SquarePants

Modem değiştir. :+1:

en son çare onu yapıcam mecbur :frowning:

modemin sürümünü tekrar yükle aynı yazılımı… ttnet mi vermişti bu modemi sana?

Tahhütlü servislerin verdiği cihazlar yazılımı bazı şeylere kapalı olarak veriyor, root atsan bile yinede engel koydukları oluyor.

normalde oluyordu yani yukardaki arkadaşlara bakınca öyle onlarda herhalde başka bir yolunu bulup onuda kapatmışlar
Angry Inside Out GIF by Disney Pixar

son sürümde engel oluyorlar zaten ondan son sürüme getirmiyorum bu yüzden sürümü 6 ya düşürdüm

Fiberde olan zte modem ipv6 açılıyorken yine engel koydular. Sen yazılımı değiştirsen bile otomatik yazılımı koyuyor.

siz mi istekde bulundunuz yoksa otomatik mi geldi ipv6 ?

Müşteri hizmetlerini aradım ipv6 ya geçirebilir misiniz diye onlar da geçirdi

Merhabalar , aynı modemi kullanıyorum
Gigafiber bekliyorum şu anda aktif olana kadar kullandığım modemden nasıl verim alabilirim
Mevcut sürüm ekliyorum

Güncelleme yapamadım sitesinde güncelleme dosyaları verilmiyor

Son günlerde zaten modem sapıttı wifi de 2-3 kişi baglandimi internet aşırı yavaşlıyor

Bu modemin yıllar önce app.7 sürümü yayınlanmıştı sonra başka sürüm yayınlanmadı sanırım ve tt otomatik güncelleme atarak app.13 vermişti