İPV6 Teknolojisi

merhaba ben cgnat havuzundayım ve ip 100 ile başlıyor. az önce bana bir mesaj geldi ipv6 teknolojisi ile tüm ayarlar yapıldığına dair modemimi kapatıp tekrar açtım fakat hala 100 lü ipdeyim ne yapmam gerekiyor?

Modeminizin ipv6 desteği var mı ?

Var ise modemin ipv6 ayarlarını yaptıktan sonra otomatik ipv6 almalı

evet var 8623 kullanıyorum zyxel modem arayüzünden ayarları yaptım fakat olmadı.

https://ipv6test.google.com/

şuradan test edin ıpv6 olup olmadığı görünür

bu çıktı ama

aktif olarak görünmüyor halen

mesaj gelmişti ama benim şu aşamada ne yapmam gerekiyor?

@EFG
(20 karakter sınırlaması)

yetkililerden durum hakkında açıklama bekleyeceğiz daha yeni oldu aktif olması biraz sürebilir

anladım size de geldi mi?

bana mesaj gelmedi ama modem ıpv6 adresi aldı ancak sizdeki gibi google testi aktif değil diyor.

anladım destek kaydı açayım en iyisi bilgi verirler. teşekkür ederim.

1 Beğeni

Ipv6 aldıgını nereden bakıyorsunuz

benee yaptim.modem.asus ac750. dsl.isigi geldi internet isigi gelmedi kapatip actim.gine ayni

Merhaba herkese, bugün 777 kişiye IPv6 ataması yapıldı. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor, geçebilecek kullanıcılarımıza kademeli olarak zaman içinde IPv6 ataması yapacağız, takipte kalın :rocket:

3 Beğeni

vay be o kadar binlerce kişinin arasında benim olmam gerçekten şaşırtıcı çok şaşırdım ve tokat bölgesindeyim :smiley:

2 Beğeni

Gel şunu 778 yapalım :handshake:

1 Beğeni

Umarım ping konusunda yardımcı olur bu yenilik. Adana’nın göbeğinde 45 ping alıyorum. Sözde en düşük ping sizde. Sadece sözde ama.

@EFG bey bende istiyorum ip v6 teşekkürler

@EFG enes bey bende eklenmek istiyorım