İpv6 tanımlı olmasına rağmen ıp alamıyorum

merhaba ıpv6 tanımlanmış olmasına rağmen testlerde negatif çıkıyor. modem ayarları forumlarda okuduğum kadarıyla doğru yaptığıma inanıyorum. hemen hemen bütün kombinasyonları denedim ama kendi modemim ile ıpv6 alamıyorum. türknetin verdiği modem ile bazen gelip gidiyordu ama çekim kalitesinde sorun yaşadığım için kendi modemimi kurdum ama ıpv6 alamıyorum .ASUS AC52u
bu konuda bilgisi olan var mı.

Merhabalar, modem ayarlarınızı ve testleri buradan iletirseniz daha sağlıklı yorum yapabiliriz :raising_hand_man:

akşam evden sonuçları ve modem ayarlarını gönderirim.

test sonuçlarımı gönderiyorum.

Merhaba, @Muratt müşteri numaranızı mesaj olarak iletir misiniz.

Daha önce IP V6 açılan modemimde şimdi desteklemiyor uyarısı var test sitesine girdiğimde gördüm modemde IP v6 özelliği mevcuttu daha önce de belirttim Türk telekom’a da aynısını dedim bir şey yapmadılar

Modemin 790 isimli dosyasını yükleyip ipv6 tekrar dener misin.

https://www.asus.com/ca-en/supportonly/DSL-AC52U/HelpDesk_BIOS/

O kadar eski yazılımda modem brick olmasın…

@KASPAROV arkadaşım denemesini yaptı. Bir sorun yaratsaydı söylerdi. Bir sorun olursa son yazılıma tekrar geçebilirsin.

1 Beğeni

Dün atmıştım kayıtlarını ipv6 olan cihaz testlerde yok çıkıyor

Benim modemle ilgili destek verebilir misiniz @KASPAROV @CKLasT

Merhaba, @ozgurkaya61 Routerle ilgili sıkıntıyı anlatayım. Bu router için root gerektiriyor ve V1 versiyonundan sonra V9 modelinin güvenlik düzeyini yükselttikleri için root yapmak çok zahmetli oldu. Yeni bir router alsan daha iyi olacak.

Daha önce modemime IPv6 adresleri tanımlanıyordu ama internete IPv6 ile çıkış yapamıyordum testlerde de desteklemiyor yazıyordu. Şimdi komple gitti modeme dahi IP adresleri gelmiyor. :smiley:

1 Beğeni