IPV6 Tanımlattım ancak çalışmıyor

Merhaba,

IPV6 tanımlandı modem ara yüzünden IPV6’yı aktif ettim ama çalışmıyor modemim TP Link VR400 konu ile ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar? Yardımcı olabilir misiniz?

Rdvd. Sonra bi alttakine tik koy yeniden başlat

Denedim işe yaramadı

Gelişmişte sol üste ipv6 yerine tıklayınca. İp ataması olduğunu görüyor musun

tam olarak demek istediğini anlayamadım

Siyah çizgi olan yerde. İpv6 ip atadığı görülüyor mu sende.

Bende atanıyor ama teste gözükmüyor

Genel olarak IPv6 adresi alınıyor. Ancak dışarı çıkılamıyor. Bende de aynı sorun var. Modemim TD-W9970 V2.

@CKLasT hocam aynı arayüz bende de var fiber için tp link modemimi kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim bir de IPv6 yı nasıl aldınız ya da nasıl haberiniz oldu ?

Hayır atamada gelmiyor testtede çıkmıyor

Turknetin sayfasında gördüm talep açtım ben

Bakalım IPv6 için bende sordum…

Ben testlere girdim . Sorunlarvardı onları ilettim. Düzeltilerde. Açık kaldı bende öyle
Tplink testlerde ipv6 görmüyor. Anlamadım belli bi süre kullandım tp link te ama artık gelmiyor .

Ama ip atanıyor onun sorununu bi bilsem yapacam

Hangi modeli kullanacaksın

Hocam hallettim bağladım Fiber’i TP LINK VR2800’e… Şükür şimdi birde IPv6 yaparsak tadından yenmez herhalde :sunglasses:

1 Beğeni

Vr2100 var bendede :hugs: ipv6 yapacaksan.
Bi özellikleri aç. Hala ip ataması olmadıysa vermemişlerdir. Bende ip ataması var ama göstermiyor güncelleme saçmalığı

Vr2100 var bendede :hugs: ipv6 yapacaksan.
Bi özellikleri aç. Hala ip ataması olmadıysa vermemişlerdir. Bende ip ataması var ama göstermiyor güncelleme saçmalığı

Hangi özellikleri açmam gerekiyor ?

1 Beğeni

Gelişmiş - ağ - ilk seçenek - sol daki bağlandı. Yerinin yanındaki özelliklerini gir ordan girince. Alta ipv6 var ona tik yap - slaac yap. - kaydet

Sonra gelişmiş. - lan ayarları - ipv6. - radvd işaretle ve bi altındaki tik yap kaydet
Yeniden başlat sonra gelmesi gerekiyor atadılarsa. İpv6

Resim atamıyorum üzgünüm. aklımdan söylüyorum . Hafta sonu köydeyiz.

Dediklerinin hepsini daha öncesinde yapmıştım zaten modemi defalarca kez yeniden başlattım sıfırladım aynı ayarları tekrar yaptım ama gelmedi bir türlü halada gelmiyor

Merhaba, IPv6 tanımının gelmesi zaman alabiliyor. Buradan “Bazı Sayfalara Erişemiyorum” kayıt açın ve Temsilciye “IPv6 tanımı yapıldı, modemimi kurdum fakat testler de IPv6 çıkmıyor” diye belirtin.

Arkadaşlar bende yaptım ayarları ama nereden kontrol edebileceğimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz ? :roll_eyes: