IPv6 tanımlanmıştı. Kaldırılmış

İnternetime IPv6 tanımlı bir şekilde aylardır kullanıyordum. Ne oldu bir gelişme falan mı yaşanıyor kaldırılmış? Tekrar tanımlanmasını istiyorum.

Destek kaydı açtıysanız hemen hallederler. Ben 10 gündür düzgün kullanıyorum ipv6yı :slight_smile:

Selamlar @SametColakoglu, 57407025 numaralı kayda istinaden IPV6 tanımlaması yapılacak :raised_back_of_hand:

Bende ipv6 için kayıt açmıştım. Ancak tavsiye etmiyoruz gibisinden dönüş aldım. İPV6 var mı yok mu?

İstayende var sende yok :smiley: Aramızdaki fark bu o kadar… Kişilere normal şekilde yaz yarım saate kadar hallediyorlar. IPv6 hizmetinden yararlanmak istiyorum lütfen gereğini yapın. Dedin mi tmm bu lafın üzerine sana laf edeceklerini hiç mi hiç düşünmüyorum.

yalnız ben talepte bulunduğum halde bana TurkNet in dönüşü ipv6 verilmiyor şeklinde oldu.

Banada tanımladılar ama çalışmıyor.

Bu siteden IPv6’nın aktif olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

https://ipv6test.google.com/

Haberi yok o arkadaşın o zaman
@fspdrop Ellerinden öpücük alacak yerler var modemde ve pcde… Ayarlarını yaptın mı başta onu söyle…

link ı tıkladığımda böyle bir uyarı geldi.

Modem otomatik kendisi alıyordu openwrtde artık almıyor ayarda yaptık gene aldiramadim.

Kullandığınız cihazlarda ayarlar veya başka yönetim araçlarından ipv6 adres alıp almadıklarını kontrol ettiniz mi?
Şu an bende de bu tarz bir sorun var. İpv6 adresim var ama hiçbir ipv6 paket bana ulaşmıyor.

Arkadaşlar size 1 tavsiye vereyim modemin sürümünü tekrardan güncelleyin bu sayede düzelebilir. Ben öyle yaptım 12 gündür ipv6ya sıkıntısız bağlanıyorum. Openwrt ile ilgili şunu izleyin dklı video attım.