IPv6’i ilk deneyimleyen kullanıcılardan olmak ister misiniz?

Bende istiyorum fakat özel mesaj yerini bulamadım siz iletişime geçer misiniz?

1 Beğeni

Aleyküm selam. Her yerdeyiz :slight_smile:

2 Beğeni

Merhaba herkese, özel mesaj atamayan kullanıcılarımız isterlerse hızlıca forum sayfamıza üye olabilirler. Hem yaşanılan tüm gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz hem de güzel bir topluluk oluşturabiliriz :muscle:

11 Beğeni

Merhabalar Airtes 5650 model modem kullanıyorum. Modem teknik özelliklerinden İPv6 desteği olup olmadığını bulamadım. Ama eğer destekliyorsa bende test ekibinde olmak isterim.Müşteri numaram 1841784 sizlerden haber bekliyorum.

1 Beğeni

Merhaba,

IPv6 teknolojisi gerçekten Türkiye için gerekliydi.
1421941 Abone numaram. Gerekli işlemleri yapmanızı rica ederim.

İyi Çalışmalar.

1 Beğeni

Modemlerde nasıl IPv6’yı aktif edebileceğiniz ile ilgili makale yakında eklenecek.

(İp adresi bir kısmını sansürledim.)

IPv6 Destekleyen ve TurkNet’te çalıştığı gözlemlenmiş modemlerin listesi aşağıdadır;

3 Beğeni

Özel mesaj gönderemedim 1870722

Özelden yazdım cevabınızı bekliyorum.

1758093 bende deneyim sahibi olmak istiyorum

Özelden yazdım teste katılmak istiyorum.

Özele attım :slight_smile: katılıyorum.

Foruma üyeyim fakat özel mesaj kısmı görünmüyor.

Merhaba. Yeni üye oldum bu yüzden PM gönderemiyorum galiba. Modemim destekliyor, katılmak istiyorum. Müşteri numaram: 1134586 @EFG

Merhabalar ,
Modemimi kontrol ettim ve desteklediğini farkettim. Bende katılmak istiyorum.
Müşteri no: 1709018
Teşekkür ederim. @EFG

Mesaj gönderemeyen arkadaşlar bu kısımda mesaj kısmı çıkmıyor mu sizde?

Yeni üye oldum. Maalesef gözükmüyor.

Merhabalar bende mobilden giriyorum özel mesaj kısmını bulamadım. Modemin IPv6 sistemini destekliyor. Lütfen benide IPv6 test kullanıcılarınız arasına almanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Müşteri Numaram: 1871970
@EFG
@Eren

Umarım bu teste özelden mesaj atamayanlar da dahil edilir. Müşteri no :1232759

Özel mesaj atamayan kullanıcılarımız konunun altına müşteri numaralarını yazmaları yeterlidir. Ben toplayıp bir dosya halinde sistem ekiplerimizle paylaşacağım. İlginize teşekkür ederim.

3 Beğeni

Aranıp onay alınacak mı yoksa direk geçiş sağlanır mı acaba geçişler ne zaman olur bu konular hakkında bilgi alabilir miyiz teşekkürler