Ipv6’dan yararlanmak istiyorum

Merhaba, modemim Tp-Link Archer Vr400. Ipv6 özelliği var ve bundan yararlanmak istiyorum yalnız forumda çok konu olduğu için açıkçası nereye yazacağımı bilemedim, yardımcı olursanız sevinirim, saygılar.

Şuan kapalı beta denemeleri yapılıyor.
Beta katılımcı alımı sona erdi.
Tüm abonelerin kullanımına sunulmasını beklemeniz gerekiyor.
Anlayışınız için teşekkürler

2 Beğeni

Umarım yakın zamanda denemeler biter ve yararlanırız, teşekkürler.

1 Beğeni

Beta ya katılanlar bile kullanamıyor ki.

Betada bile birçok sorun varken nasıl herkeze sunusunlar. Kendi formlarını takip eden teknolojiyi kullananların haberi oldu. Ve gerekli kişiler de beta sürecine alındı.

1 Beğeni

IPv6’ya beta alım süreci uzun bir süre önce ne yazık ki bitti. Taylan Yıldız’ın yayınında Cem Çelebiler’in dediğine göre yaklaşık 1000 kişi şu an test ediyor. Eğer şartlar elverirse bir süre sonra tüm abonelere açılacaktır. Bu konuda sabırlı olmanızı rica ediyorum.

1 Beğeni

Beta nın amacı zaten sorunları tespit etmek.

1 Beğeni

Forumdan kişi seçmelerinin sebebi zaten az çok modem ayarlarını yapabiliyor olmaları sorun yaşarlarsa zaten ipv4 e dönebiliyorlar. Sizin kafanızda mükemmel.

Öncelikle benim yazım yanlışım sizi ilgilendirmez. 2. Si sorunları çözmek için beta var adı üzerinde beta kullanıcılar. 3 sü size ipv6 vermek zorunda değiller. 4. Sü verseler bile size ipv6 en ufak sorunda forma yazar bağırmaya kızmaya başlarsınız. Gerekli kişilere verildi ipv6 siz merak etmeyin en iyi şekilde test edecek kişilere.