IPv6 Aktif Edilmiş

Ee bende hala ipv6 aktif :slightly_smiling_face:. Ve stabil ve sorunsuz kullanan tek kişiyim galiba.

bende sıkıntız kullanıyordum ipv4 ve ipv6 cakisma yapıyor diye iptal ettiler network ekibi statik ip almadan önce sıkıntitiz kullaniyordum

Bende de şuanlık sorun yok.

1 Beğeni

IPv6 hizmetimiz aktif. Hiç bir sorun yok… Ara ara sıkıntı yaşanabilir ki bu durumları siz çok iyi biliyorsunuz. Bireysel olarak kullanıcılarımızın kullandıkları modemlerde yazılımsal sorun olması nedeniyle IPv6 yerine IPv4 üzerinden hizmet almaya başlanıyor :frowning: Bu konu hakkında da çalışmalarımız sürüyor.

1 Beğeni

modemim zyxel 8623t50b

1 Beğeni

Ben çağrı açtım arayan TurkNet çalışanı bana banka işlemlerinde sorun yaşanıyor o yüzden tüm kullanıcılardan iptal ettik sorun düzelince yeniden devreye alacağız dedi. Böyle bir durum yoksa bende neden yok. Daha önce vardı. Test sitelerinde ve cihazlarımda IPv6 çalışıyordu.

bende de daha once çalışıyordu ipv6 su an yok

Bizde var stabil çalışıyor

bende yok ipv6 TurkNet network ekipleri iptal etmiş şimdi ipv6 aktif ettiremiyorum oimden destek kaydı için yazdım cevap bekliyorum.

Enteresan. Kendimi kandırılmış gibi hissediyorum. Millette çalışıp bizdekini almaları güzel olmuş. :poop:

evet bendede daha önce vardı ipv6 yaklaşık bir haftadır yok oimden yazıyorum network ekiplerinize bildirin sorun çözümlensin diye dikkate alan yok

Merhabalar, @trny , @ozhanbayram, IPv6’da herhangi bir sorun bulmuyor. Sizin ikinizde de statik IP hizmeti olduğu için ara ara bu durumu yaşıyor olabilirsiniz :frowning:

@ozhanbayram sizden ricam tekrar Ipv6’yı sistemde görüp görmediğinizi test etmeniz… Çünkü hattınıza bir müdahalede bulunduk.

@trny, modem arayüz şifresini almamız gerekiyor. Modem seri no gerekiyor. Özel mesaj üzerinden ya modem marka/model seri numarası ile bana iletin. Yada modem arayüz şifrenizi… Bekliyorum.

Teşekkürler. Benimkisi çalışmaya başladı. Ancak TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden açtığım çağtıya istinaden az önce arayan arkadaş Telekom ekiplerini göndereceğini söyledi. Konunun onlarla alakalı olmadığını söylemem rağmen gönderecekmiş. İsterseniz açık çağrıma da bu yönde bir işlem yapabilirsiniz.

Süper @ozhanbayram, bir sorun olursa bana ulaşın lütfen… Ben elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

1 Beğeni

Gayet güzel çalışıyor. Teşekkürler.

1 Beğeni

Zyxel hala destek verecek bekliyoruz :pensive:(çalışan sürümü tavsiye etmeyin çok sorun var onda)

Merhaba, statik ip mi kullanıyordunuz acaba?

Değerler çok iyi maşallah. Bizde düzelecez inşallah :smiley:

1 Beğeni

Bende de çok iyi çalışıyor. :smiley:

Sizde nasıl sorun yok yav :smiley: Çıldıvıvıyorum :smiley: Ben ipv6 test sitesinde ipv4 de ipv6 da 6-7 mbps çıkıyor :smiley: