IPTV Önerisi

Merhaba, LG Smart TV kullananlar muhtemelen bilirler Türkiye’deki uygulamaların yarısı ya yoktur ya da düzgün çalışmıyordur. 2020 model bir akıllı televizyon kullanıyorum ancak TV+ uygulaması televizyonun mağazasında bulunmuyor. Daha öncesinde Vodafone TV kullanıyordum ve çok memnundum ancak öğrendiğim üzere 31 Mayıs tarihinden sonra hizmeti sonlandıracaklarmış. Hem Samsung hem LG akıllı televizyonumda sorunsuz kullanabileceğim uzun sözleşmeleri olmayan düşük ücretli IPTV öneriniz varsa paylaşabilir misiniz? :innocent:

Resmi iptv mi alternatiflermi :slight_smile:

Resmî olanlar lütfen :smile: görüntü kalitesi ile ilgili sorun yaşamak istemiyorum. Karşımda muhattabım olsun sorun yaşarsam

1 Beğeni

Guvenilir telegram whatsapp destegi olan alternatifler var :slight_smile: baglantiniz iyise problemsiz

Paylaşabilirsiniz onlara da bakayım o halde

Kaliteli gözüküyor ama pahalıymış :frowning_with_open_mouth:

Genel olarak fiyatlari oyle ama daha ucuzlar varda kaptı kaçtısı çok var alternatiflerde

Bende de LG Smart TV var TV+ uygulaması uygulama mağazasında mevcut :slight_smile:

Tv+ aldiktan sonra cihazini veriyorlar zaten cihaz daha saglikli oluyor kullanimi daha kolay oluyor bence

Hangi model acaba benim 65UM7050PLA modelimde gözükmüyor.

49SM8000PLA LG WebOS sürümü 05.20.15 olması lazım. Otomatik güncellemiş. Uygulama marketinde TV+ diye aratınca direkt çıktı.

Tv+ sitesinde bu modellere hizmet verdikleri yazıyor.

@aysir Attığınız link yasa dışı iptv.

alternatif diyelim :slight_smile: atmadan öncede belirttim zaten .

Bu konuları özel mesaj üzerinden konuşsak daha iyi olur aslında :hugs:

Bu sebeple konuyu kapatıyorum. Anlayış gösterirsiniz diye tahmin ediyorum :hugs:

1 Beğeni