İptal sonrası Para iadesi

Beğenmezseniz Paranız İade Kotasız, gerçek sınırsız yüksek hızlı interneti en iyi fiyatla sunan paketimize ve dijital müşteri deneyimimize güveniyoruz. TurkNet’i taahhütsüz olarak satın aldıktan sonra, hiçbir şart ve ekstra koşul olmadan aboneliğinizi bir ay içinde sonlandırıp paranızı geri alabilirsiniz.

Diyerek abonelik yaptırdınız 1 ay dolmadan iptal ettiğim aboneligimde para iademi istiyorum. Kullanmadığımız günler hesaplanıp tarafınıza dönüş yapılacak deniyor.

Bu konu için lütfen tarafınıza dönüş yapılmasını bekleyin. E devlet üzerinden abonelik ve borç sorgulama kısmından bakabilirsiniz. Alacağınız yada borcunuz varsa görebilirsiniz.

1 Beğeni

Alacağım için link yollandı ayın 21 inde mesaj geldi
Degerli TurNet’li, IBAN numaraniz elimize ulasti. Maksimum 14 gun icerisinde iade isleminizi tamamlayip bize iletimis oldugunuz IBAN numarasina alacaginizi iade edecegiz. B001
Dün tekrar iban istiyen mesaj geldi. Üstelik linke tıklayınca acilmiyor.
Degerli TurkNet’li, 1899362 abone numarali uyeliginiz icin 85,64 TL tutarinda alacaginiz bulunuyor. https://refund.turknet.net.tr/… linki uzerinden kendi adiniza olan banka hesabinin IBAN bilgilerinizi girerseniz, 14 gun icerisinde alacaginizi hesabiniza iade edecegiz.
Türknet sorun demektir. Çevremdeki insanlara, internet’teki insanlara bu yaşadıklarımı aktaracağım.

İban no istiyen mesaj 3. Defa gönderildi. Tıpkı arıza kaydı gibi otomatik mesajlar geliyor.