Iptal ettirme

Ben bunların 8 aydır hız düşüklüğü 2 - 3 mbps hız vermelerinden dolayı, 6 aydır da VAE geçiş işlemlerinin yapılamayışından dolayı şikayet etmiştim tüketici hakem heyetine az önce baktım 2 Eylül’de savunması istenmiş bundan mı ayak diretiyorlar acaba diye düşünmüyor da değilim. :roll_eyes:

Size belki bu durumdan dolayı yapıyo olabilirler ama diğer abonelere neden yapıyorlar?

SONUNDA !!

85 TL ye 3 Mbps interneti başka yerde bulamayacağım konusunda ve 3 Mbps den yüksek başka yerde alamazsın diye uyarmış sağolsun. :joy:

hayırlısı bakalım. umarım sorunsuz bir internet deneyimi yaşarsınız. :slight_smile:

Teşekkürler.

Altyapı sahibinden aldığım için sorun yaşasam bile sorunun en geç gün içinde çözüleceğini düşünüyorum.

Umarım diğer alt sağlayıcılar da hizmetlerini iyileştirirler.

3 Beğeni

Duman a gerek yokmuş demek ki :roll_eyes::ok_hand:

Dumanla 10 günden kısa bir sürede haberleşebilirdik bence :roll_eyes:

10 günün ilk günlerinde yolladığım dilekçeyle aynı dilekçe.

Acaba yolladığım maillerden biri mi, yoksa 3 gün önce, dün ve bugün yolladığım fakslardan biri ile mi çözüldü. Bugün yolladığım fakstan 20 dk sonra gelmiş iptal bilgisi

İlk gönderdiğiniz faks olabilir

İşte hocam burada Telekomun taşeronluk yapması en büyük problem bütün kaliteyi yok eden olay budur. Aslında İss’ler bölge bölge SANTRAL’E MÜDAHALE hakkı bulunan (sadece kendi müşterisinin portuna) teknik ekip çalıştırabilse hizmet kalitesi aşırı yükselir.

Bu durumda Telekom diğer iss’lerin sorunlarıyla ilgilenmiyor otomatik bizlik bir şey yok diyor ki kendi müşterisine de aynısını yaptığı olan vizyonsuz bir firma ama tekel olmuşlar işte ana altyapıda pazarda at koşturuyor en azından kendi müşterisi olunca size teknik destek sağlamadığında genel müdürlüğe gidip doğrudan şikayet edebilme gibi bir artısı var.

Fiyatlar rezalet tabi.

2 Beğeni

Sorun gün itibariye iptalin gerçekleşmesiyle son bulmuştur.

2 Beğeni

Hayırlı olsun konuyu çözüldü olarak kapatabilirsiniz

1 Beğeni