İp v6 aktif ettim ama çalışmıyor neden olurki

müşteri hizmetleri ipv6 arayıp kulanabilirsiniz denildi başvuru yaptıktan sonra dediği gibi olmadı açıldı deniyor ip v6 aktif ediyorum internet var görünüyor bağlantı yok ama

ipv4 açtınmı çalışıyor

Merhaba, modeminizin marka ve modeli nedir?
Modeminiz güncel mi?

Bunları dememdeki sebep IPv6 yeni yeni yaygınlaşıyor ve çoğu marka modemler IPv6 ya hazır değil yani yazılımlar ile sorunları düzeltmeye çalışıyorlar.

Ve bu hizmet hala beta aşamasında olduğu için bazen sorunlarla karşılaşabilirsiniz, ipv6 desteklemeyen bazı web sayfalarına veya uygualamalara erişemeyebilirsiniz.

3 Beğeni

sorunu buldum @ModeratriX

Paylaştığınız fotoğrafı İP güvenliğiniz için kaldırdım. İp adresinizi kapatıp tekrar dan paylaşım yapabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim :slight_smile:

1 Beğeni

sorun buldum @MehdiUygun

Sorun neymiş tam anlayamadım ? İpv6’nız daha önceden varmıydı ?

ipv6 başvuru yaptıktan sonra 2 3 içinde açıldı ipv6 açıyorum internet var görünüyor sonra bağlantı sağlanmıyor ip v 4 açtınmı açılıyor internet müşteri hizmetleri bana açıldı bilgisi dışında başka bilgi vermedi
bende arayıp halederim diye çağrı merkezini aradım talep oluşturacam galiba @MehdiUygun

Aynen durum böyle ise bunun için bir talep iletin. Yardımcı olucaklardır :slight_smile:

1 Beğeni