İp tv Tavsiye

Arkadaşlar alakasız olacak ama kural hatası falan yapmıyorumdur inşallah. İp tv alıcam da önerisi olan var mıdır? Kullanan bu iyi ben sıkıntı çekmedim diyen

İptv candır :grinning:
Android box tan mı bahsediyorsun Onur

1 Beğeni

Xiaomi nin full hd ve 4 k olanı var wifi li ama ethernetli al kardeşim. Gerçi senin modemde boşta ethernet çıkışı kalmamıştır :grinning:

Onur eğer Android Tv almasaydim bunu alırdım.
Araştırmıştım yerli malı.
Hen 2.4 hem 5 ghz mimo destekli. Android 10 ile geliyor.
5 yıl güncelleme sözü veriyor

2 Beğeni

Merhaba

Türklerin yaptığı bir cihaz

Diğer ip TV kutusundan daha iyisi olduğunu bir videoda görmüştüm.
Bende almayı düşünüyorum çünkü android TV donmaya başladı sıfırlasam bile

1 Beğeni

Andorid TV de Google chrom neden videolar donduğu ve eskiden böyle birşey yaşatmıyordu bilen varmı ? Sadece Google chrom da yapıyor başka programlar çatır çatır giriyor

Ailemin evindeki Tv 12 yıllık eski bir Hd tv.
Bu yüzden direkt olarak TV aldım
Eğer full hd ve büyük bir Tv olsaydı, Android box ile smart haline getirirdim.
Bir de Tv araştırırken F/p olarak hep Android 9.0 buldum.
Bi süre idare eder beni. Daha sonra box ile devam ederim

Bende ki Google play de yada orjinalinde Chrome yok zaten. Biraz araştırmıştım, Chrome Android Tv lerle uyumlu değil diye.

Benim Sony de var ama adı başka birşey geçiyor Google chrom benziyor APK içine atıp yükledim Google chrom kabul etmedi var dedi sürümü :smiley: demekki Google chrom

Ben puffin browser kullanıyorum. Denedin mi hiç

O programı paralı olarak sunuyor denedim bi süre sonra atıyor programdan.

Ne bilim ben çok tarayıcı kullanmıyorum Tv den. Ben Android Tv yi iptv, Youtube,vlc için kullanıyorum

Film izlemek için İnternetten açıyorum kasıyor.

Acaba puffin full sürüm APK içine atsam yüklesem daha önce bir sürü APK öyle yükledim :rofl:

Genelde İdm ile indirdikten sonra HDD aracılığıyla izliyorum.

APK sını buldum akşam yükleyeceğim android candır ya :slight_smile: herşey beleş

Cemal. Youtube da Adem Helvacı diye birisi var. Baya bilgili bu konuda.
Android tv leri pek önermiyor. Hatta benim aldığım dönemde ekim gibi, onvo 65" Webos bir tv çıkmıştı. Onu düşünüyordum. Dediğim kişi tavsiye ediyordu ama dedigin gibi Android Tv aldım.
Aslında amacım Android olması değil. Elimde hem büyük,hem de 4k bir cihazın olmasiydi.
Çünkü her nolursa olsun belli bir süre sonra Android özelliği bir işe yaramayacak. O zaman box lazım işte

xiaomi mi stick ve box ı

Istanbulda isen hatta mi stick sıfır gibi kenarda duruyor uygun veririm :slight_smile:

Onur biliyorsun en sağlıklı internet kablolu. Eğer modem ile aldığın zaman box arasına ethernet ile bağlantı yaparsan çok verimli kullanabilirsin

1 Beğeni