İp sorunu

TTnetten TurkNet 'e geçiş yaptım dün gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile modem kurulumu yaptım fakat internetim olduğu halde internete bağlanamıyorum destek kaydı oluşturdum ip sorunundan dolayı interneti kullanamadığım söylendi çözüm merkezi ile de tekrar modem kurulumu yaptık fakat yine aynı sorun devam etmekte modem ışıkları yanıyor ve yeşiller

1 Beğeni

Merhaba,
Modem kurulumu sırasında kullanıcı adı ve şifrenizi doğru yazdığınıza eminseniz oluşturduğunuz destek kaydı ve abone numaranızı özel mesaj üzerinden iletir misiniz?

Konuyu açtıktan kısa bir süre sonra internetim düzeldi. İlginiz için teşekkür ederim. Dilerseniz konuyu kapatabilirim.

2 Beğeni

Sorunun düzelmesine sevindim yardım almanız gereken bir konu olursa istediğiniz zaman ben ve diğer mod arkadaşlarıma mesaj atabilirsiniz, iyi günler dilerim :hugs:

1 Beğeni

13 dakika sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.

Sorununuzun çözülmesine çok sevindim. Farklı bir durum ile karşılaşırsanız bana özel mesaj üzerinden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İyi ve sağlıklı günler dilerim.