İp alamıyorum

Kaç gündür evimde İnternet yok dsl ışığı sürekli yanık kalıyor İnternet ışığım da yanıyor ama İnternete bağlanamıyoruz telefondan girdiğimiz zaman bağlı İnternet erisimi yok uyarısı alıyoruz bilgisayardan girince de hiçbir aga bağlı değilsiniz hatası alıyoruz lütfen yardımcı olun

TurkNet Online İşlemler Merkezi - Teknik & Destek - Yardım Merkezi - Arıza - İnternete Bağlanamıyorum bu adımları izleyerek destek kaydı oluşturun Net Uzman ekibi inceleyerek en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır.

Mert Bey, merhaba modeminizi fabrika ayarlarına döndürüp yeniden kurulum yapar mısınız lütfen ? Eğer sorun devam ederse tekrar yardımcı olmaya devam edeceğim.

Arıza kaydı oluşturdum ilgilenen olmadı modemi de en az 3 defa fabrika ayarlarına sıfırladım lütfen yardımcı olun gerçekten can sıkmaya başladı bu durum

Müşteri numaranızı paylaşır mısınız lütfen ben arkadaşlarıma gerekli bilgilendirmeyi yapayım.

5 6 haneli rakam mi oluyor müşteri numaramız

Kullanıcı adımızdaki rakamlar mi oluyor

Hocam 8833357187 sanırım bu numara uygulama dan teknik bilgiler kısmından buldum bu numarayı bilginiz varsa eğer lütfen yardımcı olun yoksa aboneliği iptal ettireceğim çileden çıkardı artık lütfen yardım edin

Bilgilerinizi ilettim Mert Bey, bir gelişme olduğu zaman bilgi vereceğim.

Çok teşekkür ederim benim yapmam gereken bir şey ile duzelecekse lütfen yardımcı olun

Mert Bey, Modem kurulumu yaparken TurkNet’ in size verdiği modem kullanıcı adı ve şifrenizi yanlış giriyor olabilirsiniz. Çünkü modeminiz 10’lu ıp alıyor gözüküyor. Lütfen şifre konusunda emin olup, yeniden kurulum yapıp, konu üzerinden bilgilendirir misiniz.!

Modem arayuzu şifrenizi net olarak öğrenmek için

TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi > Teknik & Destek > Modem şifre bilgisi" adımlarını izleyerek öğrenebilirsiniz.

1 Beğeni

Hocam eğer müsait iseniz telefon ile arayayım yardımcı olun lütfen

Malesef özel bilgi paylaşamıyorum. Buradan adımları size tarif ettim. O adımları izleyerek modem kullanıcı adı ve şifrenizden emin olun lütfen.

Mert Bey, şu anda internetinizin gelmiş olması lazım çünkü almış olduğunuz 10’lu ip, 100’lü olarak değişti.

Suan geldi cok teşekkür ederim

Ben Teşekkür ederim. Keyifli kullanımlar dilerim :blush::muscle: