IP alamıyorum yardım edin

Yaklaşık 5 gündür bu problemi yaşıyorum milenicomdan nakil yapıp türk nete geçtim eskiden vdsl kullanıyordum memnundum herneyse

Milenicom fiberden TurkNet fibere geçtim bana vaat edilende 5 dk bir internet kesintiniz olur otomatik internet kullanımına devam edersiniz dediler falat fiber modemi de durum ekdeki fotoğraflar gibi . TurkNet kullanıcı adımı şifremide doğru girdim. Sorun ssnırsam santral kaynaklı ıp alamıyorum yada ıss kaynaklı ıp alamıyorum.

Aktivasyon zamanında dedtek talebi oluşturdum türktelekoma yönlendireceklerini söylediler ve ertedi gün abonelik işlemleriniz tamamlandı deyip destek kaydını kapattılar fakat internet ışığım hala kırmızı durumda. Ardından telefon kaydı ile destek talebi oluşturup gereken açıklamayıda mobil uygulamadan yaptım fakat sabah açtığım destek kaydına 00:45 oldu hala bi cevap gelmedi . Ne yapacağımı şaştım kaldım . Lütfen bu yazıyı okuyon bi yetkili bana ulaşabilirmi kardeşim üniverste vizelerine girecek ders çalışamıyor

Gpon ışığı yanıyor. Modemi resetleyip tekrar kurulum yapmayı deneyin. Dikkatli ve yavaş girin bilgileri.
Bende bildiğim anladığım halde yanlış yazmışlığım oldu bir keresinde. Tekrar deneyin olmadı kayıta dönmelerini bekleyin uzaktan bağlanıp düzeltebilirler eğer modemde sorun varsa.

Malesef 20 kez denedim hala gelmedi hala gelmedi

Resetleme tuşuna bir kürdan yardımıyla deliğe sokup modemin ışıklarının kapanıp açılana kadar basılı tutuyoruz. Ardından otomatik şekilde kullanıcı adınız ve şifreniz tanımlanacak routere ve ip alabileceğinizi düşünüyorum.

Malesef denedim olmuyo

@Hakan.Yildirim lütfen yardım edin evde ders çalışanlar var mobil paketler bitti

Hala aktivasyon da olabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayabiliyor musunuz ?

Malesef aktivasyonumda tamamlandı başka numaradanda aradım ana menüde 3 defa sıfıra basın dediler teknik ekiple konuşacaksınız dediler denileni yaptım eksik veya hatalı tuşlama yaptınız dediler

geldi mi ? bari aynısı bende de var.

Geldi 1 hafta içinde teknik destek biraz yavaş ilerliyor