İp adresi alınamadı hatası

Merhaba arkadaşlar, daha 10 gün önce geçtiğim türknet, elektriklerin gitmesiyle gitti 1.5 saattir gelmedi. Bütün ışıklar yanıyor ama ip adresi alınamadı yazıyor. Bir ilgilenebilir misiniz.
Yoksa en iyisi yol yakınken türknetten ayrılacağım

Yahu şu işe hastayım foruma gelip sorun olduğu zaman hemen çıkacam :joy:

Burası forum çözüm merkezi değil modem ayarlarınız doğru ise hala internet yok ise arıza kaydı oluşturun

İçinizden bir bilgisi olan vardır diye sorduk, evden çalışmak zorundayım ve sorunun çözülmesi gerekiyor. Ne var bunu belirtmemde ??? Arıza kaydını oluşturup 1.5 saat muhatap ararken forumu buldum zaten. Hayırdır siz misiniz turknet ceo’su ?

Hayır ceo su ben değilim. Siz yardım istemek yerine buraya gelip tehtid eder gibi çıkarım diyorsunuz o zaman yardımda beklemeyin

Forumda sorunlar tartışılır bilen adam yardım eder sizin çıkıp çıkmayacağınız bizi ilgilendirmez. zaten tahüt yok karşınızda sürekli muhattap arıyorsanız yerel sağlayıcıya geçersiniz olur biter

Benim çıkmak isteyip bunu belirmemi siz niye tehdit olarak algılıyosunuz ? Türknet müşteri kaybedecekse size niye tehdit olsun bu durum zararınız nedir sizin ?
Zaten Türknet ve diğer şirketlerin her zaman tavrı bu, bağlayana kadar 100 kere ararlar bağladıktan sonra muhattap yok. İstersen çık.

Sizi anlayamadım ama neyse…

Forum yardımlaşmak için var ben veya başkası elinden geldiğince herkese yardım ediyor. fakat burda gönderiyi oluşturan kişi sert bir tavır takınmışsa ufacık bir sorunda yaygara çıkarıyorsa burda gönül veren insanlar (en azından ben) bildiğim bir konu dahi olsa yardım etmeden çıkıyorum

Online işlemlerden modem id ve şifresini tekrar kontrol edip modeme giriniz belki bir değişiklik söz konusu olabilir

Yardım edeceksen et, yardım etmeyeceğin yerde etmeyeceğim deme özellikle sana sorulmadı bu konu üstüne alınmazsın olur biter.

Teşekkür ederim Allah razı olsun

1 Beğeni

kimseye sorulmadı zaten. yeni girdiğiniz bir ortamda üslubunuz yanlış

Merhaba,

Müşteri numaranızı özelden iletir misiniz.

1 Beğeni

Merhaba, ilginiz için teşekkürler kendine geldi internet. Sorun çözüldü