İnternetinizde ağırlık varmı acaba

şuan bende nedense internet baya ağır oyunlarda mermiler gitmiyor foruma bile aşırı geç girdi

TurkNet sorun yok diyor 3. hopta 111ms var mesela bu sorun bende hiç çözülemedi

Hemen hemen aynı bizim yönlendirme senle 3. hop normal bende. Reset at ara sıra ip değişsin cgnattan oluyor yavaşlık bende de.

Yenilesemde gecmiyor kanka bi ara ekip geldi kontrol etti crc de cıkıyor adam herseyi kontrol etti kablon muthis dedi ankastreye dusuk snr geliyomus tt kablolarinda sorun olabilir dedi turkente yaziyorum bana dedigi sorun yok TurkNet eskisi gibi degil bence artik

Merhabalar, konuyla alakalı oluşturmuş olduğunuz son destek kaydının numarasını benimle paylaşırsanız süreci kontrol edelim :handshake:

1 Beğeni

54523124 eskiden gigafiber ile ilgili bilgi veriyorlardı şimdi onu bile veremiyorlar

1 Beğeni

Paylaştığınız kaydı kapattığınızı görüyorum. Ekran görüntüsündeki değerlerde de sorun görünmüyor. Ping konusunda TurkNet Şeffaflık Raporu — Altyapı Çalışmaları, Hizmet Açılış ve Dönüş Süreleri bağlantısından detaylı bilgi alabilirsiniz. GigaFiber süreçleriyle alakalı planlama ve süre bilgisi verilmemesi olağandır. Çünkü bu süreçler birçok izin, prosedür ve planlamaya bağlı. Yanıltıcı olmaması adına süreçlerle alakalı maalesef bilgi aktaramıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler :raising_hand_man:

Yanıltıcıysa neden 20 hafta sonra evinizde yaziyorduda sonradan kaldırıldi tracert testine kalirsa orda hic cikmiyor zaten pingplotter testi yapiyorum paket kaybi gorunuyor dun test yaptim 3.hopta tracertde turknetin ip adresi 111ms baya normal gigafiber bolgemde planlmada ise baska iss gecmeyecegim zaten onun icin bilgi almak istiyodum cevap vermiyorlar ona gore baska firmaya gidip altyapi talebi olusturacagim

GigaFiber sorgulama ekranında güncelleme yapılıyor. Çalışma tamamlandığında duruma göre ortalama plan/çalışma süreleri paylaşılabilir. Belirttiğiniz ping değerlerine ulaştığınız tracert testini kayıt üzerinden paylaşırsanız inceleme sağlanır :handshake:

20 hafta ibresi çalışma olduğu içinmi kalktı şimdi

Evet. Bu ibareyle alakalı çalışmalar devam ediyor :raising_hand_man:

umarım öyledir bi gelsinde o tt altyapsından kurtulmak gerek