İnternetim gitti ve hep gece oluyor bu durum

Gene gece ve gene internetim yok. Hergün aynı arıza kayıdını yollayıp duruyorlar başka yaptıkları hiçbir şey yok. Yazık gerçekten… ve ayrıca gece vakti ne arızası onuda anlamış değilim.

Aynı sorun bendede oldu şimdi düzeldi yakın sayılırız genel bir arıza oldu herhalde

Yok hocam düzelttikleri yok. Hergün aynı tantana giriyorum ve arıza kayıdında genel çalışma yapılıyor . Türktelekom yapıyormuş , o yüzden biz karışamıyoruz diyor. İşleri güçleri insanları oyalamak. Sene 2021 oldu biz hala 2 MB internet almak için can atıyoruz.

Altyapının sahibi tt olduğu sürece bu şekilde devam ederiz fiber altyapı evimin önünden geçirdiler müdürlüğe gidip evime çekmelerini istedim 6-12 ay içerisinde çekme ihtimalleri varmış

İnternet düzeldi fakat hız gittikçe düşüyor ilk bağlantım sağlandığında 55 ile başladı şuan kesintiden sonra 42 ye düştü ilk bağlantı yapılalı 1 ay olmadı

Yok abi Hepsi aynı , hepsi birbirine atıyor suçu, sonrada vatandaş mağdur oluyor. Hepsi ekmeğinde , vatandaş umurundamı bunların. Benim hala net gelmedi . Sabah olunca gelir ama beyfendiler kalkınca bakarlar .

Böyle devam ederse en son 1 mbit felan olacak bendeki İnternet