Internetim gitti bir anda ve suan yok

Yarim saat falan once internetim gitti ve suan yok. Ariza kaydi actim ama ekipler tahminen yarin gelir diyolar ama inanmiyorum cunku ilk internet kurulumu icin ve aktivasyon icin bile 3 kere randevu almama ragmen gelmediler kendim bagladim kurulum yaptim. TurkNet 'i ariyorum ama zaten kaydiniz var diyip kapatiyolar telefonu sorunun ne oldugunu tam olarak ogrenemiyorum bile sadece yazdiklari bolgede genel bir ariza. Valla TurkNet 'e geceli 2 ay falan oldu bundan once 2 tane firma denedim boyle enteresan seylerle ugrasmadim saysam bitmez sanirim. Yarin ekiplerin gelmiceginden eminim ve suan ne yapmam lazim yardimci olabilecek varmi?

Paylaşımınız gözden kaçmış sanırım sorun devam ediyor mu?

Sorunumu cozdum. Modemimi otomatik guncellemede birakmistim. Modemin guncelleme yapmasi 5-10 dakika arasi suruyor biliyorsunuz o arada modemi kapatip acmistim ve guncelleme yapilamamis bozulmus yani​:sweat_smile: aksam bi modeme tekrar reset atip kurulum yapiyim dedim internet geldi :sweat_smile: ilk isim otomatik guncellestirmeyi kapatmak oldu​:joy::joy: tesekkurler yinede :pray:

Sorunun çözümüne sevindim :hugs: İyi günlerde kullanın hizmetinizi :pray:

1 Beğeni