İnternetim 6 gündür yok

İnternetim 6 gündür yok defalarca arıza kaydı oluşturdum facebook üzerinden direkt mesaj yazdım ama ilgilenen olmadı destek numaram 37627071 Abone ve müşteri numaram 1433242 hala ilgilenen yok artık bu sorunu biran önce çözmenizi istiyorum yoksa mecburen sağlayıcımı değiştirmek zorunda kalacağım.

Buradan herhangi bir işlem yapamıyoruz. Destek kaydınıza en son ne cevap geldi ?

Türk Telekom Sisteminden Gelen Durum Güncellemesi

Arıza Bildirim Tarihi : 21-10-2020 18:38:12

Görev : OTOMATİK ARIZA TESPİT

Görev Bildirim Zamanı : 25-10-2020 13:25:00

Arıza ID :2020102500077816449

Ekip Tipi Açıklama : Sistem Kontrol(Arıza Tespit Uyg.)

İş Emri ID : 2020102500179572354

Geçen Süre Tipi :TurkTelekom En son bu mesaj geldi ve hala ne düzelen bi internet var nede yazdıklarıma verilen bi cevap

Hakan bey son durum nedir bi bilgiye ulaşabildinizmi internetim gelicekmi

TurkTelekom mesajı önemli değildir. Teknik Destek kaydınıza dönüş yaptımı ?

1 Beğeni

Yapmadılar defalarca yazdım herhangi bi yanıt veren olmadı

ben bugun millenicom a yazdim gun icinde gectim. bakalim nasil aksam gorecegiz. turk net hep sorun hep sorun

Naptın geçebildinmi hemen bende yazdım bi firma daha var bugün karar verip yarın geçicem

Birde milenicoma başvurduğunda gün içindemi geçiyorsun milenicoma yoksa bi süreç varmı hocam

bugun tum islemler yapildi TurkNet 'i falan onlar kapatiyor, ama henuz baglanti saglayamadim bir sorun var ya da aksam yetismedi

Yani 1 veya 2 gün gibi geçiş ve aktivasyon tamsmem tamsmlanıyor yani öylemi

Geçişlerde eski sağlayıcının ne kadar erken onay verdiği önemli. Onay vermeleri için maksimum bir süre var tam emin değilim ama sanırım 9 gün içinde onayı vermeleri gerekiyor. TT den geçiş olduğunda genelde bu yasal süreyi kullanabildiği kadar kullanıyor (anlamsızca). Diğer ISS lerin geçişleri daha kısa sürede bitebiliyor

1 Beğeni

TurkNet ayni gun onay verdi kapandi.

2 Beğeni

Anladım milenicom hemen açıldımı internetinizi verdimi herhangi bi sıkıntı yaşadınızmı? İnternet kopması internet verememeleri filan gibi

sozde interneti verdi ama sanirim acamadilar henuz. kodlari gonderdiler girdiginiz anda acilacak dediler pek inanamadim bugun konusalim detaylari yazarim

1 Beğeni

Anladım sizin tecrübelerinize dayanarak bende milenicoma geçiçem mesajlarınızı bekliyorum. Tekrar aradınızmı acaba milenicomu belki bi cevap verirler

Son durum nedir açıldımı netiniz

simdi baglandim acildi yani

Adınıza sevindim kaç gün sürdü demiştiniz başvurudan itibaren

dun basvurdum hatta dun gecis oldu ama yeni aldigim modem bozuk cikti o yuzden baglanamamisim. ayni gun baglanti kodlarini gonderdiler kullanabilirsiniz diye