İnternete bağlanamıyorum

Dün gece bir anda internet kesildi. Modemimde bütün ışıklar yanıyor modem arayüzünde internete bağlanılıyor. Fakat ekranda modem kullanıcı bilgileriniz ve bağlantı adresiniz birbirleri ile eşleşmediği için internet bağlantısı sağlanamıyor yazısı çıkıyor modeme reset attım kurulumunu tekrar tekrar yaptım aynı sorun kullanıcı adı ve şifremide doğru girdiğimden eminim. Ne müşteri temsilcisine ulaşabiliyorum destek kaydı bıraktım 3-4 saat sonra cevap geliyor. Yardım edebilecek birisi var mı

Aynı durum bende de oluştu. Modem kullanıcı adı ve şifre doğru değil gibi Bi hata veriyor. Modemim asus ve vdsl kullanıyorum. Modemi güncelledim. Resetledim ve kurulum ekranında TurkNet 'i seçerek kurulum yapıyorum. Kullanıcı adı ve şifremi kesinlikle doğru giriyorum. Kopyala yapıştır ile. Destek kaydı da açtım 48 saat bekle diyor ama haftasonu online kursum var ve benim için çok önemli. İlgili arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?

Faturalarınızı ödeyip fatura adımından Destek kaydı oluşturun

Ödenmemiş faruram yok ki otomatik ödemede zaten ayrıca kontrol ettim

Dekontu online işlem merkezi üzerinden gönderin fatura adımında açtığınız kayda ekleyin. Büyük ihtimalle faturada gecikme olmuştur diye düşünüyorum

Hayır hocam ondan dolayı değil son ödeme 22.06.2020 ben 18.06.2020 de ödemişim

Bugün 2. Gün faturalarım otomatik ödemede kurulumda herhangi bir problemim yok zxyek modem şirketini aradım gereken işlemler yapıldı fakat bir problem olamdığı söylediler modemde yine müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor destek kaydıma dün 17:48 den beri cevap verilmedi en sonunda farklı gsmden arama yaptım ne hikmetse beni direk müşteri hizmetlerine bağladılar durumumu mağduriyetimi anlattım beni biryere aktarın lütfen dedim bana cevap bile vermeden yüzüme kapattılar.