İnternet yok problem çözülmüyor

Yok hocam galiba sadece benlik bir sorun var sayfayı 1 haftadır takip ediyorum , geçen hafta Cuma’ dan beri internetim yok kaç defa bildirim açtım , kaç defa aradım bir türlü düzene girmedi . Daha yeni geçen ayın 26 sında TurkNet’ e geçtim bir kaç gün bağlantım geldi gitti daha sonraları bu tarihe kadar hep sorun . Ve cumadan beri komple kesik .Telekom ’ dan gelip arızanızı cözdük hatlarda sorun yok diyorlar. TurkNet yapacak bundan sonrası diyorlar. Turknetden bir gelişme yok. Daha sonra TurkNet sabit telefon hattınız da sıkıntı var diyorlar yeni hat acılacak diyolar başvurusu yapılıyor Telekom yeni hat belirliyorum yeni numara daha sonra TurkNet den yine diyorlar ki telefon numaranız hattınız da problem var diyorlar baştan istek de bulunuyorlar. Yazarken bile benim kafam allak bullak oluyor , sürekli başa mı döndürüyorlar olayları bilemem . İlk geçiş yaptığımda herhangi bir bağlantı zaman kaybı yapamam değil mi dediğim de bana sadece 1 -2 saatlik geçişte kopukluk olur sonrasında hiç bir problem yaşamazsınız dediler bunun teminatını verdiler. Sonuç 2 haftayadır gel gitli bağlantı son 1 haftadır hiç bir bağlantı internet yok . Bunu ben gerekli her yere yazacağım belki benim şansızlığım belki benimle ilgilenen teknik ekibin sorumsuzluğu ama ben madur oldum hala daha olmaktayım siz iyi düşünün madur olmayın.

@efg

2 Beğeni

@Ugur.Aydogan da yardımcı olabilir belki

1 haftadır sürüyor bu sıkıntı nasıl çözeceğimi artık bilmiyorum önümüzdeki haftaya sarkarsa iptal edeceğim aboneliğimi

Arıza kaydı açıldığında Teknik Durum Bilgileri

Hat Fiziksel Durumu : KAPALI

Hat Yönetimsel Durumu : AÇIK

NmsHızProfil : F_8M_801k

Upload Çıkış Gücü : 11.9

Download Çıkış Gücü : 10.9

Upload Kapasite Hızı : 1193 kbps

Download Kapasite Hızı : 22332 kbps

Upload Mevcut Hızı : 797 kbps

Download Mevcut Hızı : 8191 kbps

Upload Noise Margin : 19.9 dB

Upload Attenuation : 2.7 dB

Download Noise Margin : 35.6 dB

DownloadAttenuation : 3.3 dB nedir bu tam olarak ?

Hangi paketi kullanıyorsun?

Özgün iletişim 16 yazıyor paket bilgilerim de

bu şekilde yazıyor daha detaylı sormak istediğiniz var sa yazayım

Adsl paketi kullanıyorsunuz yani. Paket değişiklik bölümünde başka paketler çıkıyor mu dostum