İnternet yok. Olduğu zamanda hız dalgalı

mehmetcan bey burda biraz sivri bir dil konuşmuş gibi görünmüş ve biraz tartışma yaşanmış ama şunu da diyeyim ki benim açtığım destek kayıtlarını oimden ve burdan takip etme süreleri çok sağlıksız. Destek istiyorum ama kimse ilgilenmiyor neredeyse.

1 Beğeni

Ben sivri bil dil göremedim. Paylaşım sahibinin kullandığı "lânet firma, ücret kitlemek gibi kelimeler bana daha sivri ve agresif geldi.

Adam 1 senedir yaşadığı sorunu anlatıyor, OİM’deki ilgisizliğe hepimiz şahidiz, robotik cevaplara hepimiz şahidiz, siz gelmiş agresyonu tartışıyorsunuz. Bravo!
Tabii ki de sinirli bir üslupla yazacak. Ne yapsın, bir de sol yanağını mı uzatsın?

Sorunu olan herkes buraya küfür yazsın o zaman. Bu şekilde mi çözülecek sorunlar. Tekrar ediyorum ; her zaman anlaşılır olan dil sakin kullanılan dildir.

Orta da benim kullandığım bir sivri dil yok. Sivri dil kullanan aboneyi defalarca uyardığıma konuyu en baştan okuyup sahit olabilirsiniz. @Anilkabil

1 Beğeni

Küfürü -özellikle resmi bir iletişim platformunda- asla savunmam. Yinede, hani nerede küfür, göremedim ben?

Benim sorunumu bir başkası iletmeyecek. Oimden yazıp birilerinin iletmesi için forumlarda konumu açmam gerekiyor sürekli ?

" TurkNet size çözüm sunmuş ve yerinde destek ekibini 99 TL ücret karşılığında göndereceğini söylemiş."
Cevabım para vermek istemiyorum. Belki durumum yok. Üstelik TurkNet demiyormu ankastreye kadar benim sorumluluğumda. TurkNet’ten istediğim kendi sorumluluğunda olan ankastreye gelen hızın kontrol edilmesi. Bunun için arıza varsa biz yaparız yoksa 99tl alırız denmesi bir tek banamı anormal geliyor ? Ben 6 ay boyunca 1mbps ve altı internet kullanmaya mahkum bırakıldım. TurkNet Türk Telekoma, Telekomda TurkNet’e topu atıp tuttu. Telekom müdürlüğüne gittim. Santrale gittim 6 ay sonunda kendi çabamla çözdüm diyorum siz daha neyden bahsediyorsunuz ?
Yazılarımın hiçbirinde küfür yoktur. Sitem vardır. Anlamak isteyen istediği gibi anlayabilir.

Son olarak sorun şu an itibarı ile düzeldi. Emeği geçen ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

1 Beğeni

Geçmişler olsun. Kesinlikle haklısınız.
@mehmetcan bey siz bu durumu iletin. abonelerin talebi, OİM’de adam yerine konmak deyin. bizim aracı olmamıza gerek kalmamasını talep ediyorlar deyin. aynı bu şekilde iletin.

Siz konuları yazilari nasil okuyorsunuz acaba? Küfür var dedim mi ben. Bunun daha ilerisi olarak herkes küfür yazsın o zaman dedim. Düzgünce okuyup, anlamaya çalışın konuları.

Sorunun çözümüne sevindim. İyi günlerde kullanın. @mehmetcan yardımcı olduğunuz için de teşekkür ederim. Konuyu şimdi kapatabilirim.

1 Beğeni