İnternet ne zaman bağlanır? #aktivasyon

Merhabalar,

Bursa/İnegölde oturuyorum İnegöl 3.Etap Tokide ikamet etmekteyim ve Nisanın 1 inde başvuru yapıp 2-6 gün iş gününde Türk Telekomun arayacağı ve üstünden neredeyse 2 hafta geçmesine rağmen hala bağlantı sağlanamadı Türk Telekomun zaten aramalarını bekliyoruz hala daha bilgi verilmedi bu konu hakkında ne zaman aktivasyon tamamlanacak?

Not: 3.Etap İnegöl Toki en fazla hangi hızı destekliyor? 1000 mgps destekleniyor mu ?

Şimdiden teşekkürler.

Genelde yeni yapılara Toki vs. Türk Telekom Fiber alt yapısı getiriliyor. Fiber alt yapısı varsa Telekom VAE alt yapısı modeliyle TurkNet üzerinden en fazla 100 Mbps Download / 20 Mbps Upload alabilirsiniz. TurkNet, telekom alt yapısıyla 100 üzerini vermiyor. 100 Mbps üstü hızlar için alternatif farklı sağlayıcıları tercih edebilirsiniz.

Peki yanıtınız için teşekkür ederim, altivasyon süreci ne zaman tamamlanır peki?

Merhabalar, bende İnegölde yaşamaktayım ve bildiğim kadarıyla Toki 3. Etap yeni yapıldı ve adam akıllı bir altyapısı bulunmuyor diye biliyorum tabi bunu telekom daha iyi bilir fakat biraz bekletirler orası için, İnegöl Türk Telekom baya gecikmeli çalışıyor.

Evet yeni yapıldı ve ben 1 Nisanda başvuru yaptığım zaman 100 mgps hızınız ve fiber altyapınız bulunmakta diye aboneliğe giriş yaptım ne yazık ki 2 haftadır bağlantı ekipleri gelmiyor inş bu hafta içi gelirler diye düşünüyorum.

Yoğunluktan dolayı öyledir.

Tm teşekkür ederim

Bayram girdi araya o yüzden her yerde aksadı işler.

Selamlar @redlight, rica etsem forum profilinize müşteri numaranızı ekler misiniz?

Müşteri no mu forumdaki profilime ekledim, kontrol sağlayabilirsiniz.

Konuyu ilgili birime aktardım. Öncelik ve hassasiyet talep ettim.

Teşekkürler ayın 18 inde TT bağlantı olunacağı bilgisi verilmiş. Teşekkürler

Son durum nedir?

Mayıs ayında devam edeceklerini ve şu anda altyapıda kablo sorunu olduğunu belirtmişler. TurkNet beni bilgilendiriyor.