İnternet kesintisi

30.11.2023 tarihinden beri binamız da internet kesintisi var.
Destek kaydı oluşturup bilgi istediğim de ise kesin emin olmamakla birlikte 08.12.2023 de düzeleceğini ve bölgesel bir sorun olduğu bilgisi verildi.
Benim anlamadığım bölgesel denilen sorun yan ve karşı binalarım da TurkNet kullanıcıları internet kesintisi yaşamaması,
Ben bile bu kadar cahil bilgim ile bile yan binadan bir metre kablo çekip bile internet sağlaya bilebilirim
Kos koca TurkNet firması hiç bir çözüp yolu bulamayıp suçu sadece turk telekom atıp böyle dendi böyle olacak 08.11.2023 te de belki gelmeye bilir gibi yazı görmek insanı üzüyor.
Mevcut bu çağda İstanbulun göbeğinde böyle bir sorunu çözememek TurkNet firmasını gözümde çok küçüldü
Bugün bir internet başvurusu yapsam en kötü 2 günde gelip bağlanır ben şimdi ucu belli olmayan sorunu olan TurkNet firmasını niye bekliyim.
Bı de kullanmadığımız internet için destek talebi oluşturun ödemeniz den düşülür diyorlar ya bunu da ben mi takip edicegim unutursam ödeme alınacak anladığım başka bir firma olsa gönül almak için hediye gönderin siz ya tutarsa para kesmeme derdin de misiniz.

Selamlar @Thetheje, genel arızalar bağlı olduğunuz portları etkileyebiliyor. Bu sebeple komşunuzda varken sizde olmaması olağan bir durumdur. Genel arıza yerel sağlayıcı kontrolünde. Arızanın boyutu ve çalışmanın seyrine göre arızalar planlanandan uzun veya kısa sürebilir.