İnternet Kesintisi

Hocam telekom saha ekibine denk geldim tesadüf eseri bizim siteye gelmişler,gidip durumu anlattım yardımcı olmasını rica ettim ama ne yardımcı oldu nede bir fikir verdi TurkNet abonesi iseniz onlarla iletişime geçin dedi durdu kavga etmemek için uzatmadım bende.

Bugün 15. Gün 4 gün önce yerinde destek ekibide geldi iç tesisatta bir sorun yok ankastre ye sinyal gelmiyor ama bundan sonra bile sadece iş emri ile kayıt açılıyor,telekom da sırası ile çözüm aşamasında-teyit aşamasında -kapalı olarak kaydı sonlandırıyor. Başka konularda gezerken gördüm sanırım TurkNet personeli arkadaşlar var onlar problemim için yardımcı olabilirlerse duacıları olurum çünkü ne yapacağımı bilmiyorum artık.
Herkese hayırlı akşamlar…
@EFG

1 Beğeni

Konuyu okuyanlar için bilgilendirme yapayım. Bugün için ortak çalışma plânlamışlardı saat 2 için ancak türk telekom ekibi gelmedi.TurkNet in yolladığı adam da gelen hattı kontrol etti ve sinyal gelmediğini söyledi. Türk telekom ekibi vdsl geçişi yaparken kabloyu yanlış bağlamış olabilir dedi yarım saat bekledi gitti.

Bende müdürlüğe gittim durumu anlattım ,saha ekibi ile görüşüp kusura bakmayın arkadaşların işi sarkmış gün içinde gelecekler dendi.
Eve geldim saat 4.30 civarı bir telefon geldi telekom saha ekibinden biz aşağıda ankastre deyiz kabloyu bağladık kontrol edebilir misiniz dedi ,bir baktım internet gelmiş dsl ışığı yanıyor.

Peki dedim sorun neymiş ben niye 17 gün internetsiz kalmışım; Dediğü şey valla bizlik sıkıntı yok kabloları bağladık çalışıyor dedi.

Kesin yanlış bir bağlantı yaptılar önceden ve suçu da üstlenmemek için böyle dediler.

Neyse sonuçta 17 günlük kesintinin ardından internetim 35 mbit vdsl olarak geldi çok şükür.
Allah kimseyi başkalarına muhtaç bırakmasın. Elinden birşey gelmeden beklemek çok zor.
Selam herkese.

3 Beğeni