İnternet kesintisi

Bu gece sürekli olarak internetim gidip geldi. Modem üzerinde bulunan internet ışığı kırmızı renk yanıyor. 10 dk da bir maviye dönüyor 5 dk sonra tekrar aynı sorunu yaşadım. Modemi açıp kapadım daha sonra resetleyip kurulum yaptım ama bu sorunu tekrar tekrar yaşadım.uygulamanız üzerinden destek kaydı açmaya çalıştım onda da hata aldım nereye yazacağımı bilmiyorum umarım bir an önce bu durumdan kurtulurum

Merhaba,
Online İşlemler Merkezi üzerinde kırmızı arıza bildirimi gözüküyor mu?

Aynı şekilde benim de online işlemler sayfasında altyapı kaynaklı arıza bulunuyor vs gibi bir bilgi yazıyor ama 3 saattir aynı sorunu yaşıyorum maalesef…

Hayır

Özel mesaj üzerinden abone numaranızı gönderir misiniz?

O halde arıza kaynaklı bir kesinti yaşanıyor olabilir eğer arıza çözümlendikten sonra aynı şekilde kopma, performans vb. problem ile karşılaşırsanız destek kaydı oluşturabilirsiniz Net Uzman ekibi sizin için gerekli kontrolleri sağladıktan sonra tarafınıza bilgi verecektir.

1 Beğeni

internetim şuanda sorunsuz çalışıyor ama tekrar aynı sorunla karşılaşırsam destek işini nasıl halledicem ?

Tekrardan aynı sorunla karşılaşırsanız TurkNet sosyal medya hesapları üzerinden veya buradan bana veya diğer mod arkadaşlarıma mesaj atarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Tabi bu süreçte arka planda almış olduğunuz destek kaydı hatası durumunu ilgili birime aktardık çözümlenmesi adına ekipler çalışıyor.