İnternet ışığı yeşil ama internet yok

İnterneti dün bağlattım bağlamadan önce türk telekom kullanıyordum önceki internetimde bugüne kadar hiçbir sorun yaşamamıştım yeni modemi bağladıktan sonra modemi takan kişi internet testini yapmadan direk gitti. yanında küçük kutuyuda götürdü(götürmesinin sebebinide anlamadım henüz türktelekom aboneliğimi iptal ettirmemiştim çünkü). halen aktif olan eski modemimi bıraktı.Gittikten sonra şimdiye kadar her türlü yolu denedim ama internet erişimi elde edemedim.tüm ışıklar yeşil yanıyor ama internet bağlantısı alamadım.2 gündür zar zor telefon internetiyle geçiniyorum tıp öğrencisiyim sınavlarıma çalışamıyorum eski halen aktif olan eski internetimi götürdüğü için onuda kullanamıyorum lütfen yardımcı olun konu ile ilgili dün desteğe yazdım ekipler 36 saat içinde halledecek dediler halen hallolmadı gerçekten çok pişmanım.Modemi takmaya gelen kişinin kutuyu götürme sebebinide öğrenmek istiyorum.

Selamlar @Devrim, aktivasyon süreciniz yasal süre içerisinde devam ediyor. Ekiplerin konuyla alakalı arka planda gereken adımları attığını görüyorum. En kısa sürede işlemleriniz tamamlanacak.