Internet hizim yavas

meraba arkadaslar 2 gundur dogru duzgun internet giremiyorum ve 2 gundur mobil veri kullaniyorum TurkNet asiri yavas ve TurkNet ariza kaydi biraktim en son gelen mesaj

Arıza ıd kısmını heralde silmeye çalıştınız :slightly_smiling_face:. Ama okunuyor.

malesef suan internet baglanamiyorum

snr ile cok fark olmuyor uzun suredir senere ayni ve bu snr ile youtube sen ben full hd yayinlari izledigim oldu snr sorunlu olsa izleme olmaz di

kisaca soyleyim hat zayiflamadinda inteenet hizim gereginden yavas oluyor ama yinede full hd video izleyip sitelerde dolasihordum sikinti olmuyordu bende ama 2 gundur asiri yavas zayiflama TurkNet gectigimden beri var ilk defa TurkNet boyle hata vermeye basladi

bekleyecegim ama degisen birsey olmayacak benim bildigim musteri suc atacaklar

tt tarafindan gelen cevap zaten tt sorun olada bize hep suc atmayi sever bende TurkNet sorun duzelmez ise hattimi tasiyacagimi belirttim 2 gundur adam akilli internet yok 5 dk varsa 2 saat yok

modem bilgileri aylardir ayni ama boyle bir sorun yoktu 2 gundur sorun var ama duzelmez ise baska iss gececegim soyledim

tt hic birzaman sorun bende demez zaten allah belasini versin tt nin

burdan wifiye bakabilirsiniz suan mobil ile baglaniyorum

sonunda tt sorunu kabul etti umarim halkeder sorununu 2 gundur cok ugrastim TurkNet ile 4 defa tt sikayet bildirince onlarda artik 4 cu de kabul etti sorunu

Düzeltildi olarak düşer sisteme fakat değişen olmaz tahminimce benim başıma geldi

Bende bu şekilde olmuştu 0.1 mbit bile hız artışı olmamıştı aksine düşmüştü

benim hiz olarak bir sikintim olmuyor hiz iyi ama bildigin asiri yavas aciyor sayfayi bende anlamis degilim benim hat zayiflama ayni duruyor ama snr asiri degisiyor bazeň 11 oluyor bazen 8

Merhaba, Dediğiniz SNR oynaması aşırı değil, kapasiteye göre değişkenlik gösterebilir ve bu durum normal. DNS kullanın/değiştirin. (1.1.1.1-1.0.0.1)
Yukarı da bahsedilen zayıflamalar teorik olarak yani hattınız zayıflamış, isterse 1 yıl önceden başınıza gelsin bunu bilemeyiz, ne zaman sorun çıkartıcağını. @BLackOwL’un dediği gibi yapabilirsin.

1 Beğeni

bazen hic sikinti olmuyor bazen cok sikinti yasatiyor