İnternet hızım 25'i geçmiyor. Özgür İletişim 100

Arıza kaydının 7. günü hızım bu şekilde. Hat değerleirm de böyle. Dediğim gibi tamamen aynı hat ve yeni modem-splitter ile ilk gün 98 bile görmüştüm ancak sadece ilk gün. TurkNet mesaj attı hava muhalefeti diye bakıyorum ne kar var ne yağmur yerde bile bir damla kar kalmamış.

bu arada dün sistem 24 saat bekle dediği için yazamamıştım. Vaktinizi ayırdığınız ve yardımcı olmak istediğiniz için çok teşekkür ederim.

Bugün iç tesisatım komple değişti bir elektrikçi yardımıyla. Kabloyu fiber kutuya kadar çektil ve ekip kutu bağlantısını yaptı. Tekrar 85-90 üstü almaya başladım inşallah stabil olur uzun yıllar TurkNet 'te kalırız. @CKLasT @EFG @Baran hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum minnettarım.

3 Beğeni

İyi kullanımlar dilerim. Sorunsuz şekilde devam eder.

2 Beğeni

Hat değerlerim şuanda bu şekilde herhangi bir problem yaşamıyorum sizce hat değerlerim iyi mi? Cat6 değil, Turkuaz kablo 2021 KDP-PA kablo çektirdim elektrikçi onu tavsiye etti. Bayağı kalın bir kablo yani, doğru seçim mi sizce? TurkNet ekibi bu kablonun CAT6’dan daha performanslı olduğunu söyledi ama…

1 Beğeni

Türk telekom dış hatlarda kullandığı kablo :slight_smile:

Yani sizce iyi mi kötü mü hocam?

Çok iyi şuan hat zayıflamanız az.

Tekrardan teşekkürler konuyu silmeyi bilmiyorum ancak belki moderatör silebilir sorun tamamen çözüldü

Sorun çözülünce konuyu kapatıyoruz. İyi kullanımlar dilerim.

1 Beğeni