İnternet hızım 2 gündür 10 kb

İnternet hızım 2 gündür kullanılamaz durumda modemi resetledim fabrika ayarına döndürüp tekrar kurulum yaptım, destek talebinde bulundum 2 kere sorununuzu düzelttik deyip konuyu kapattılar düzelen hiçbir şey yok ping ppp ağ geçidi 4/0 kırmızı renkli bir hata var arayüzde bununla mı alakalıdır acaba çözemiyorum sorunu

1 Beğeni

Hat değerlerinin olduğu kısmı paylaşır iseniz daha doğru yorumlar alabilirsiniz.

Modem zte 83600 wan girişli olduğundan öyle bir sayfa mevcut değil sanırım arayüzde ya da ben bilmiyorum nerede bulacağımı

Aaa anladım fiber hizmet alıyorsunuz. :+1:t2: İlk etapta Daire içinde bir pon cihazı varsa router (modem) ile arasında ki kabloyu kontrol edin. Ve kaydınız hâlâ açık ise sorunun devam ettiği bilgisini verin. Bu konuda maalesef yeterli bilgi sahibi değilim. Diğer forumdaşlar ve yetkililer size yardımcı olacaktır diye umut ediyorum.

1 Beğeni

Evet hocam fiber. Bağlantılarda bir sorun yok 3 aydır hiç sorun yoktu 2 gündür internet erişimim yok defaaten arıza kaydı oluşturdum henüz geri dönen yok umarım yardımcı olabilecek biri vardır forumda

Selamlar @Mert5, dün akşam saatlerinde oluşturduğunuz 71713738 numaralı kayda istinaden inceleme ve işlem gerçekleştirilecek.