İnternet hızım 1 aydır falan çok yavaşladı

60mbpsde anlaştık sonra yavaşlamaya kesilmeye başladı bi ara. Hızınızı 50 ye düşürürseniz düzelir dediler düşürmedik. Şimdi günde 5dk falan normal kullanabiliyoruz interneti 13 günde telefonumun internetini bitirdim nerdeyse bu internet yüzünden. Ayrıca başta 60ta anlaştık şimdi altyapı sorguladığımda TurkNet üzerinden 35mbps desteklediği görülüyor ne saçma bi iş bu

Selamlar @bladee, forum profilinizde müşteri numaranız bulunmadığından yardımcı olamıyorum. Ekledikten sonra bilgi verirseniz sevinirim.

Profilime nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum burdan yazsam sorun olur mu?

@moderators ekibi yardımcı olacak.

Buradan veya özel mesaj üzerinden iletin ben profil bilginize ekleyeceğim.
Ayrıca modem ara yüzünden hat değerlerinizi bizimle paylaşırsanız daha net yorumlar alabilirsiniz.

Modem arayüzüne nasıl gireceğim şifre ney bilmiyorum

modem arayüzüne chromedan 192.168.1.1 adresine giriceksiniz kullanıcı admin şifre 1234 yada turktelekom tabi modeminizin tam ismini söylerseniz daha iyi olur.

1 Beğeni

Modemin arkasında veya altında bir etiket bulunur orada giriş bilgileriniz yazar.

Yazmıyor bir şey göremedim

Modem marka modelini yazar mısınız?

Huawei hg658v2 giriş yaptım hat değerleri nerde bulamadım sistem bilgilerinde dsl bilgisi mi?

Dönecek misiniz?

Buyrun

Gördüğüm en ilgisiz operatör cidden iptal ettireceğim aboneliğimi

Hat değerleri doğru ise hat zayıflamanız yüksek baya iç tesisatnı kontrol etmen gerek

Modeminize 50 Mbps ulaşıyor görünüyor. Fakat upload yönünde hat zayıflaması yüksek görünüyor. Bu durumda ilk kontrol etmeniz veya ettirmeniz gereken nokta modeme ulaşan kabloda ki ekler ve bina girişinde ki ek. İç tesisat sorunu olabilir. Destek kaydı üzerinden yerinde destek talebi yapabilir veya mahallenizde ki elektrikçiden destek alarak iç tesisat kontrolü yaptırabilirsiniz.

Selamlar @bladee, paketinizdeki hızı alıyorsunuz.

Yakın zamanda oluşturulmuş bir destek kaydınız bulunmuyor. Hız dışında performans sorunu yaşıyorsanız destek kaydı oluşturmanızı rica edeceğim.

Destek kaydı oluşturduğumda ne olacak yeni modem mi gelecek para isteyecekler mi ona göre operatör değiştireceğim

Operatör ile alakali oldugunu zannetmiyorum kablolu baglanti ile test edebilirmisiniz modemden kaynakliyor olabilir suanki hat degerlerini atabilirmisin