Internet Hız Sorunu Yaşıyorum

Merhabalar,

İnternet hızımda sorun yaşamaktayım. An itibari ile ping değerlerim 27, upload 3 ve download 8 civarı alıyorum.

Destek No: 42729946

Modem hat değerlerinizi atarmısınız?

Modeme gelen hızda sorun yok gözüküyor ama destek kaydı açarken “arıza bul” dediğimde de zaten hız konusunda bir sorun yaşıyorsunuz dedi.

Farklı bir ethernet kablosu ile test edermisiniz bir de kabloyu farklı bir port a takarak deneyin.

Selamlar, öncelikle yaşamış olduğunuz sorun nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Sizin sorununuz telekom kaynaklı gibi duruyor. Açmış olduğunuz destek kaydınızı arkadşalarım incelediğinde sık sık kopma yaşadığınızı gözlemlemiş ve durumu yerleşik operatör tarafına iletmişler. Daha sonra zaten siz de yerleşik operatör tarafı ile görüşmüşsünüz. Bir sorun yaşanırsa onlarla da görüşebileceğinizi bize iletmişsiniz. Şu an için size yardımcı olabileceğimiz bir konu var mı?

Şu an yok çok teşekkür ederim direkt Türk Telekom ile sorunu çözmek adına bir iletişim kanalı oluşturduk oradan sorunlarımı kendilerine ileteceğim şimdilik.

1 Beğeni

Süper :muscle: Yardıma ihtiyacınız olduğu zaman bana nereden ulaşabileceğinizi biliyorsunuz. İstediğiniz zaman yazabilirsiniz.