İnternet Hız Desteği

Selamlar, aranıza yeni katılmanın heyecanıyla birlikte bir kaç şüphem var. TurkNet müşteri hizmetlerinde konuştuğum arkadaş altyapım 16 desteklemesine rağmen bana vdsl ile 35 verebileceklerini söyledi. Bende tekrardan onay almak için abi emin misin altyapım en fazla 16 veriyor şimdi böyle diyip abone olduktan sonra 16 verme dedim ve abide hayır böyle bir şey olmaz rahat ol dedi. Şimdi iki sorum var:

1- 35 mbps hız alıcağım söylendi fakat sözleşmede alabileceğim max mbps 16 olarak girilmiş bu abinin söyledikleriyle eşleşmiyor bir sorun çıkartır mı ?

2- Vdsl ile ev telefonunun bir alakası var mı biz ev telefonu kullanmıyoruz vdsl kullanmamıza engel teşkil eder mi ?

Cevap alabilirsem çok sevinirim, iyi forumlar.

Benimde sözleşmemde 16 olarak gözüküyordu şuan 48 mbit alıyorum vdsl hizmet alabiliyorsanız dedikleri hızı alabilirsiniz 16 mbit adsl ile aldığın max hızdır hat değerlerini atarsan daha net bir cevap verebiliriz

Soru 2 nin cevabı sorun teşkil etmez yalın internet almış olursunuz vdsl olarak

35 destekliyor TurkNet sitesinde, o konuda problem yok sözleşme kısmına kafam takılmıştı sadece cevap için çok teşekkürler

1 Beğeni