İnternet gitti ve türknet online işlemlere giriş yapamıyorum

Yaklaşık 10-15 dakikadır internet yok ve TurkNet online işlemler uygulamasına giremiyorum hata veriyor nasıl destek kaydı açacağım?

2 Beğeni

Genel bir çöküş yaşandı, sizle ilgili bir durum değil bu. TurkNet web servisleri de dahil.

@Tortue Tamamdır peki ne zaman düzelir bi bilginiz var mı?

Dün gece de aynı durum olmuştu. Benim gibi internet hızında dalgalanma yaşayan var mı?

Bende bağlantı gittikten sonra 5-10 dakika sonra düzeldi şu an erişebiliyorum. Biraz daha bekleyin, modemi yeniden başlatın. Dediğim gibi genel bir problem, eğer erişim yoksa kayıt açarsınız mobil veri ile girip fakat TurkNet OİM’de çökmüş bulunmakta, beklemekten başka çare yok gibi şu anlık.

15-20 dk önce internet tümden gitti

İstanbul Tuzla, fiber çöktü. Babalara geldik akşam akşam :joy:

1 Beğeni

Allah allah hemen düzeltirler inşallah. Ama sanmıyorum sorun büyük gibi duruyor

Hocam merhaba, ben Technopat forumdan Prism :slight_smile:
Bu arada bende herhangi bir kopma veya çöküş yaşanmadı. Sadece TurkNet sitesine giriş yapamıyorum.
Edit: An itibariyle TurkNet sitesine sorunsuz şekilde giriş sağlayabiliyorum.

1 Beğeni

Geldi arkadaşlar şu an internet

@metin_akkas hala gelmedi internet sorun devam ediyor online işlemlerede giriş yapılmıyor

Merhaba. :slight_smile:

Bağlantı kopması esnasında klasik karşıladım ama çöküş yaşandığını duyunca şaşırmadım değil.

Evet şu an TurkNet’e giriş yapılabiliyor.

1 Beğeni

@Tortue siz nerede ikamet ediyorsunuz acaba

2 sene önce de bunun gibi bir çöküş yaşanmıştı. Nedenini bilmiyorum tam olarak. Umarım herkesin sorunu en kısa sürede çözülür.

Bodrum internet gitti.

İşte benim meşhur şansıma denk geldi, ne kadar acı bir şansım var çok iyi bilirsiniz. Eğer ben TurkNet kullanmasaydım şu anda çöküş yaşanmayacaktı…

1 Beğeni

Istanbul/Sancaktepe bölgesinde. Santral SARIGAZI

En azından kopma yaşadıktan 5-10 dakika sonra internetiniz gelmiş, aramızda daha şanssız olanlar var :smiley:

Garip ama hiç bir sorun yaşamıyorum şu anda. 1 kere bile internetim gitmedi.

1 Beğeni

@Prism bknz. Ben beykozda yaşıyorum yavaş yavaş veriyorlar herhalde

Pendik’deyim hâlâ internetim yok.

Güncelleme: 21:35 te internetim geldi