İnternet bağlantım yok “Gigafiber”

Merhaba,
Dün öğlen saatlerinden beri internete erişimim yok los ışığı kırmızı yanıyor. Dün arıza kaydı oluşturdum ertesi gün teknik ekiplerin geleceği söylendi ve sabah bir kişi geldi sadece bina girişinde bulunan kutuyu kontrol ederek sorunun kutudan kaynaklı olduğunu söyledi ve gün içerisinde ekiplerin geleceğini söyledi ancak kimsenin geldiği gitti yok ve arıza kaydından tekrar ulaştığımda sorunun binamda veya daire içinde olmadığını altyapı da sorun olduğu belirtildi. Gigafiber hattını aradığımda ise başta sorunun çözüldüğü söylendi ancak internet bağlantımın halen olmadığını söylediğimde ekipler sizinle iletişime geçecekler dedi. Ne soru sorarsam sorayım farklı farklı cevaplar verilip duruluyor. evden çalıştığım için bütün işlerim kaldı sorun ne zaman çözülür bilgilendirme yapılabilir mi acaba.

Selamlar @Bondye, sinyal sorunu yaşandığını görüyorum. Ekipler süreci öncelikli şekilde ele alıyor. Ben de takip ediyorum.

Selam 5 dakika önce binama ekip geldi ve sorunumu düzeltti yardımınız ve ilginiz için teşekkürler.