İnternet bağlantım koptu

Merhabalar geçen hafta statik ip tanımlatmıştım hattıma ancka bu statik ip ile pingim TurkNet sunucularında dahi 6-7 kar artmıştı ben de iptal ettim ve durumu TurkNet desteğe bugün yazdım. Az önce internetim tamamen kesildi ve şuanda modem kullanıcı adı ve şifreniz yanlış olabilir diye uyarı veriyor. Fiber kullanıyorum Pon ışığı yanıyor ancak bağlantı kuramıyorum.

Merhaba modemi sıfırlamayı denediniz mi belki modem havuz ipsine geçmemiştir.

Şimdi karşı komşuma sordum onun interneti de gitmiş aynı şekilde FTTH fiber ve TurkNet abonesi. Bölgesel bi arıza olabilir diye düşündüm.

2 Beğeni

O.i.m de yazar ¿ (20 krkter)

Şuanda internetim geri geldi. Online işlemlerde de yazmıyordu çok garip bir deneyim oldu benim için.

1 Beğeni

Merhaba @Swift, muhtemelen bölgenizde kısa çaplı bir arıza durumu yaşandı. Bu yüzden internet erişiminizde sorun yaşamaya başladınız. Zaten siz diğer yorumunuzda da belirtmişsiniz. Umarım bu durum tekrarlamaz ve stabil bir şekilde internet erişiminizi kullanabilirsiniz.

1 Beğeni

Beş dakika önce internetim yine kesildi ve hiçbir şekilde arıza veya çalışma bildirimi yapılmadı tarafıma.

Komple ilçede Turknette internetin koptuğunu söyleyen iki arkadaşımla konuştum. Bu planlı bir çalışma mıdır ? Arıza mıdır? Her ikisi de olabilir ancak neden tarafıma bilgilendirme yapılmıyor ?
Küçükçekmece Halkalı ve Söğütlüçrşme mahalesinde kesinti var.
Edit : Şimdi online işlemlere arıza olduğu düşmüş.

Küçükçekmece İnönü mahallesinde de arıza var hocam. Dün gece 2 gibi gitti internet hala düzelmedi.

Hocam şuanda geldi internet benim

Bizim bölgede hala devam ediyor malesef hocam.

benimki FTTH sizinki vdsl ise ondan farklılık olabilir. Söğütlüçeşmedeyim

İnönü mahallesinde de düzeldi sanırım hocam an itibariyle interneti kullanabiliyorum.