İnternet bağlantı sorunu

İyi günler 19 Ekim 2020 de interneti baglattim 21 Ekim 2020 tarihinde saat 10.00 da internetim gitti modemdeki internet ışığım yanmiyordu şuan internet ışığım yanıyor fakat internete giriş saglayamiyorum yardımcı olur musunuz

Kabloları ,bağlantıları kontrol edin,var ise splitter ı çıkarıp direk bağlantı deneyin,dns girili ise dns kaldırıp deneyin,son olarak modemi resetleyip tekrar kurulum yapmayı deneyebilirsiniz. İnterne aboneliğiniz başladıktan sonra paket değişikliği yaptınız mı ? Benim başıma benzer bir olay gelmişti vdsl geçişi sonrası internetim gitmişti.
Buradan yardım beklerken oluştutmadı iseniz öncelikle arıza kaydı oluşturun online işlemlerden ki vakit kaybetmeyin.

Oluşturdum dostum ben 2 senelik turktelekom kullanicisiyim burada turktelekom da arıza işlerine bakan arkadaşım var arıza kaydında turktelekom altyapısı ile alakalı bağlantı sorununuz var dediler aradık sordum varmı böyle birşey dedim çocuk evime kadar geldi baktı santrale kadar olan kabloların hiç birinde bir sıkıntı yok modemi de test etti imdada sorun yok sorun türknetin sağlamış olduğu ip yi modemin alamıyor olması TurkNet kaynaklı sorun ve şuan için açıldı ama kopmalar hala devam ediyor

Aktivasyon tamamen bitti ise online işlem merkezi üzerinden kayıt açıp belirtin.