Instagram sayfaları geç yükleniyor veya hiç yüklenmiyor

Merhabalar, telefonum ve bilgisayarımdan instagrama girerken problem yaşıyorum. Paylaşımların görüntülerini göremiyorum. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu? Mobil veri ile bağlandığımda herhangi bir sorun olmuyor.

DNS değiştirdim fakat problem devam ediyor, sadece VPN ile sorunum düzeliyor. VPN de kullanmak istemiyorum.

Merhaba @SirRage, şu an sosyal medya hesaplarında yaşanılan bir sorunumuz yok. İsterseniz siz bu konu ile ilgili bize bazı sayfalara erişemiyorum ketegorili destek kaydı oluşturun. Arkadaşlarım hizmetini ve hattınızı sizin söylediklerinizle inceleyerek geri dönüş yapsınlar.

Destek kaydı oluşturdum. İlk sefer bu problemle karşılaştığımda çözülmüştü. Bu sefer çözüm sağlanamadı.

1 Beğeni

Merhaba modeminizden ipv6 özelliğini kapatıp sadece ipv4 ayarına alırsanız ve OİM üzerinden günvenli internet profilini kapatırsanız sorununuz çözülecektir.

1 Beğeni

Hocam forumda herkes aciyor bu kaydı bence yerlesik operator ile bi gorusulsun genel bi sorun var ipv6 ile ilgisi yok facebook instgram girmiyor ama diger yerlerde full çekiyo

Evet, şu an bazı bölgeler özelinde yaşanılan bir ınstagram, facebook sorunu var. Bu durumun çözümü için arkadaşlarım çalışıyorlar. O yüzden destek kaydı açılmasını istedim.

1 Beğeni

Saolun dusunmeniz yeter zaten ekip çalışıyordur şüphem yok :black_heart:

1 Beğeni

@Bunyamin, ben size teşekkür ederim. İyi ve sağlıklı günler dilerim.

1 Beğeni