İndirme sorunu

6.5 gb dosya normalde 10 dk.surmez iken suan indirme.hizin ,1.200kb sebebi. edir acaba

aynı sucudan mı indiriyorsunuz? Hız sınırı sadece internetten olmaz. Karşı sunucuda size sınır koyabilir.

hayir bu sunucudan ilk defa indiriyorum adroid ,10 firmware indiriyorum.baska.sitede. indirdigimde dun sorunnyoktu bugu. baktigimda cok kotu anlamadim.gitti siteden oldugunu dusunmuyorum ucretli indirdigim.icin pek.sinir koyacahinj dusunmuyorum

başka bir dosya ile test edebilirisiniz.

hiz testi yaptigimda bilene 81 megabit net geliyo baska bisi var ama.cozemedim normalde bisi indirsigim.zaman hiz testinde baya dusuyodu hizim.suan oynayan bisi yok sabit ,81 megabit hiz

baska bisi indirdigimdede.ayni

bana sunuıcudan kaynaklı bir sorun gibi geliyor. Başka bir internet ile (mobil veri) veya vpn ile tekrar dosya indirmesi yapabilirsiniz. Böylece sorunun kaynağını net olarak belirleyebilirsiniz.

Mobil veri ile hız yükselir ise; ip olarak sınırlanmış olabilirsiniz veya internetinizde bir problem vardır o taraf için.

Vpn ile hızlanır ise; IPniz bazında bir sınırlama uygulanmıştır. Statik IP kullanmıyorsanız modemi kapatıp açarak IP adresi değiştirebilirsiniz.

modemi kapatip acmak.mantikli bi.deniyim.tskler kardesim.

1 Beğeni

daha berbat oldu 500 kb dustu resetden sonra saka gibi suan vpn deniyorum bakalim.kac.olcak

simdi duzeldi kardesim 8mb indirime.basladi sukur tskler bilgilendirmen icin

1 Beğeni