İLK kurulum Hakkında

Merhaba ben yeni üyelik için başvurdum şuan aktivasyon aşamasında devam etmekte benim sorum şu olacak ilk kurulumda modem veriliyor mu faturaya ek olarak.

Faturaya ek olarak modem vermiyor. Kullanımınız için ücretsiz modem veriyor :smiley: Geri almak koşuluyla tabi iptal ya da başkasına geçerseniz. Yanlışım varsa 1isi düzeltsin lütfen :slight_smile:

Merhaba, hayırlı olsun. Fiber ya da Gigafiber aboneliği başlatmışsanız modemi ekipler getiriyor. ADSL/VDSL abonelik başlatmışsanız modemi kendiniz temin etmelisiniz. OİM üzerinde de modem satışı mevcut. Kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

1 Beğeni

müşteri hizmetleri bana her hangi bir bilgi vermedi modem hakkında özgür iletişim aboneliği kullanmaya başlayacağım

1 Beğeni

Normal bakır kablo ile hizmet alacaksınız değilmi ?
Eğer öyleyse modemi kendiniz temin etmek durumundasınız, malesef sadece fiber bağlantılarda ücretsiz modem verilmekte abonelik boyunca.

Merhaba, @fathyldz8

Alt yapınız fiber olarak mı yoksa vdsl olarak mı geçiyor ?

Vdsl olarak geçmektedir

1 Beğeni

Modemi kendiniz alacaksınız yada modemi TurkNet tarafından nakit veya taksitle alabilirsiniz.
TurkNet’in verdiği modem :

vdsl için bence bu modeme bu kadar para vermek iyi bir fikir değil.

Davet kodum var ben de 1 ay önce üye oldum ister misiniz 1 ay ücretsiz kullanalım ikimiz de :smile::frog: