İç Tesisat Deniyor. Yazdıklarım Okunmuyor

yazdıklarıma ek olarak ekliyorum pandemi döneminde 8 mbps düştüğünü telefonun çalışmadığını söylemiştim ona ilişkin btk şikayet numaram :25978307 tarihi 20.04.2020

ondan sonra hattım 24.11.2021 tarihinde gene 20mbpslere kadar düşmüş ve yine iç tesisat olarak sonuçlandırılmış o zaman destek kaydımla ilgilenen kişiden resim istemiştim ve iletmişti ancak resimdeki hizmet numarası bana ait değildi bunu ilettiğimde türk telekoma iletilmişti ve sonrasında düzelmişti konuyla alakalı btk şikayet no:100250686

btk öncesinde illaki TurkNet tarafında destek kayıtları mevcuttur ancak geçmiş dönem destek kayıtlarını göremediğimden birşey diyemiyorum.

Ben kesin olarak iç tesisattan değildir demiyorum veya ekip çağırmamak için uğraşmıyorum ama bu kadar olay atlattıktan sonra ve her seferinde sahadan çözüldükten sonra benim bu kanıtları istemeye hakkım olduğunu düşünüyorum bana hızın ankastreye geldiğini hizmet numaram gözükecek şekilde, hız testinin yapıldığı saat güncel olarak gözükecek şekilde, ölçülen hız değerleri görünecek şekilde, ankastre kutusunun kapağı ndaki yazı gözükecek şekilde fotoğraflasınlar olsun bitsin veya tt ekibi kesin geleceği gün ve saati bildirirse o gün izin alırım işten bizzat gözlerimle görürüm.