Hızım Sürekli Düşürülüyor

Arkadaşlar geçen açtığım konuda söylediğim gibi hız sabitleme isteğim sonrasında talep ettiğim değerin altında hız alıyorum.
Müşteri hizmetlerinden arıyorlar sabitliyoruz diyorlar ertesi gün yine hızım düşmüş oluyor.
İlk talebimde 25e sonraki talebimde 30a düştü. Hız sabitleme talebimden önce daha performanslı kullanıyordum internetimi.

Sırf stabil olsun kopma yaşamadan 50mbps ile kullanayım dedim demez olaydım lanet olsun gerçekten. Alt tarafı bir hız sabitlemesi istedim burnumdan getirdi TurkNet sağ olsun bu talepte bulunmadan önce 65-70 mbps arasında hız alıyordum.
Hız sabitlemesi diye üstelik 50mbpslik alt pakete geçirmişler hattımı bilgim olmadan bana da hızınızı sabitliyoruz diyorlar buna rağmen 25-30 alıyorum. Şu 1 haftada sağ olsunlar illallah ettim.

2 Beğeni

Merhaba @Celde, sizinle bu sorununuz özelinde mesaj üzerinden de iletişim içerisindeyim. Arkadaşlarım tüm sorununuzu tespit etmek ve çözüm bulmak için çalışıyorlar. Bir gelişme olması durumunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirmeye devam edeceğiz.

1 Beğeni