Hızım düştü -2

Merhabalar, bir hafta önce yeni altyapı geldi ve bununla beraber 3-4 gün boyunca DSL bağlantım yoktu.Sabırla bekledim 3-4 günün sonunda telekom ekipleri panodan bağlantı sağladı.Ancak Türktelekom ve TurkNet’in söylediğine göre almam gereken hız 80mbps iken önce 55-60mbps civarı şimdi de 30mbps alıyorum eski hızıma geri döndüm.Destek kaydı açtım ancak hala bir çözüm sağlanmadı.Bir gün içindeki bu değişikliğin sebebini öğrenmek istiyorum.Ve tabi neden hala 80mbps yerine 30mbps aldığımı.Ek olarak yaptığım hız testlerini ekledim biri 05.04.2023 diğeri 06.04.2023 tarihli sağ altta yazıyor.Yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkürler

Selamlar @ltulkas7, sistem üzerinde yaşanan bir gecikme nedeniyle hızınızı görüntüleyemedim. 62903151 numaralı kayıt üzerinden sürecin devam ettiğini görüyorum. Tespit edilen sorunlar çözüme ulaştırılacak.

1 Beğeni
TRAFİK YÖNÜ DOWNLOAD UPLOAD
Mevcut Hızı 72398 Kbps 8192 Kbps
Kapasite Hızı 78728 Kbps 19249 Kbps
Attenuation 9.8 dB 11.0 dB
Noise Margin 2.9 dB 16.0 dB
Çıkış Gücü 14.4 9.4

Merhaba,
Kontrol ettiğim kadarıyla sorununuzun giderildiğini görmekteyim, modeminize ulaşan hız değerleri yukarıdaki gibidir.

Merhabalar,modem arayüzünden DSL ayarlarıyla oynadım kararlılık ayarı şu an 4dB.SNR margin 2-4 dB arası değişiyor hat değerleri ne kadar iyi bilmiyorum 66 mbps alıyorum.CRC yarım saatte 200 falan oluyor ama kopma yada ping problemi yok şu an için iyi gibi.
Sizce nasıl ?